Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czytam artykul o dopingu Johaug gdzie tłumaczy się kremem na oparzenia słoneczne. Ciekawe gdzie norweżka w październiku mogła nabyć takich poparzen biorąc pod uwagę że przygotowuje się do sezonu w sporcie zimowym, więc i pewnie wakacje w ciepłych krajach odpadają :kekeke:

 

treningi wysokogórskie, często jakieś Kilimandżaro robią, albo w górach Atlasu ćwiczą.

Odnośnik do komentarza

Jutro zajęcia tylko 8-12 to sobie odpocznę.

 

Miałem iść na wesele, ale chyba też wybiorę zajęcia, bo wczoraj mi moja partnerka napisała, że nie idzie, bo.....UWAGA, UWAGA nie odzywałem się przez kilka dni, więc pomyślała, że jestem obrażony o chuj wie co, więc profilaktycznie też się obraziła o to, że jestem obrażony :o Wszystko bez konsultacji :D No trochę mnie wkurwiła po kilku logicznych argumentach, które jednak do niej dotarły może by poszła. Niestety skoro ona się obraziła, że ja się obraziłem, to ja ją obraziłem.

Odnośnik do komentarza

 

Jutro zajęcia tylko 8-12 to sobie odpocznę.

 

Miałem iść na wesele, ale chyba też wybiorę zajęcia, bo wczoraj mi moja partnerka napisała, że nie idzie, bo.....UWAGA, UWAGA nie odzywałem się przez kilka dni, więc pomyślała, że jestem obrażony o chuj wie co, więc profilaktycznie też się obraziła o to, że jestem obrażony :o Wszystko bez konsultacji :D No trochę mnie wkurwiła po kilku logicznych argumentach, które jednak do niej dotarły może by poszła. Niestety skoro ona się obraziła, że ja się obraziłem, to ja ją obraziłem.

 

 

no, a gdzie w tym wszystkim para młoda? przecież wesele to nie jest kurwa wiejska potańcówka. ktoś pewnie za was zapłacił, usadził w miejscu i cała reszta. a wy dzień przed weselem takie historie strzelacie. a planujecie poinformować parę młodą? czy chuj, dopiero na niedzielnych zajęciach napiszesz: wszystkiego dobrego na nowej drodze życia?

Odnośnik do komentarza

Walka taksówkarzy z Uberem to niekończąca się beka, to heheszkowe eldorado zdaje się nie mieć końca.

Fachowi pełnomocnicy też mają problemy z doradztwem prawnym prowadzonym (często z dużym powodzeniem) przez różnych anonimowych lolków z ukończonym semestrem prawa rzymskiego i historii prawa, ale jakoś brak bóldupienia na prawo i lewo, że koszą hajs bez aplikacji i zdanego egzaminu, czy też wyzywania od kurew tych, którzy jakoś sobie radzą - choć nawiasem mówiąc doradcy prawni łamią prawo częściej niż kierowcy ubera.

Nie ogarniam, jak dorośli faceci mogą z takim zapałem prowadzić tak śmieszną krucjatę, zwłaszcza w przypadku Guliego, który był dość blisko przenosin do Ubera.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jutro zajęcia tylko 8-12 to sobie odpocznę.

 

Miałem iść na wesele, ale chyba też wybiorę zajęcia, bo wczoraj mi moja partnerka napisała, że nie idzie, bo.....UWAGA, UWAGA nie odzywałem się przez kilka dni, więc pomyślała, że jestem obrażony o chuj wie co, więc profilaktycznie też się obraziła o to, że jestem obrażony :o Wszystko bez konsultacji :D No trochę mnie wkurwiła po kilku logicznych argumentach, które jednak do niej dotarły może by poszła. Niestety skoro ona się obraziła, że ja się obraziłem, to ja ją obraziłem.

 

 

no, a gdzie w tym wszystkim para młoda? przecież wesele to nie jest kurwa wiejska potańcówka. ktoś pewnie za was zapłacił, usadził w miejscu i cała reszta. a wy dzień przed weselem takie historie strzelacie. a planujecie poinformować parę młodą? czy chuj, dopiero na niedzielnych zajęciach napiszesz: wszystkiego dobrego na nowej drodze życia?

 

 

A no tyle, że to najbliższy kuzyn, więc ma informacje z pierwszej ręki ;)

 

edyta podpowiada, że to może chodzi o wasze wesele, to chociaż utwórzcie na fb wydarzenie w stylu 'wesele nasze się nie odbędzie'

z zachowania partnertki Brudiego, to wygląda jakby już byli po ślubie :D

 

 

Ło Bosze Panie, ja to nawet nie wiem co tu się odjebało :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...