Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No i mógłby już w końcu dojść ten pad, to bym NBA sprawdził :-k Zamówiony w zeszły czwartek, najpierw miał wysłać w poniedziałek, bo nie miał czarnych ;) na stanie, potem niby wysłał we wtorek, ale nadal cisza

I przyszedł dzisiaj. Biały :roll:

 

 

I co, białym w NBA nie poskaczesz?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No i mógłby już w końcu dojść ten pad, to bym NBA sprawdził :-k Zamówiony w zeszły czwartek, najpierw miał wysłać w poniedziałek, bo nie miał czarnych ;) na stanie, potem niby wysłał we wtorek, ale nadal cisza

I przyszedł dzisiaj. Biały :roll:

 

 

I co, białym w NBA nie poskaczesz?

 

 

Raczej. Dodatkowo nie pasuje kolorystycznie pod konsolę ;]

 

Odnośnik do komentarza

Robisz sie ostatnio na forumowa wyrocznię, ale to potwierdza moje doświadczenia z rozmów z nauczycielami.Mega rozdmuchane ego i na sile staranie sie aby mieć kontrole nad rozmowca:)

Oj, jestem zamatowany. Jeśli odpowiem, spróbuję zrobić z Ciebie swój protektorat... :/

 

Cholera, odpowiedziałem :(

Odnośnik do komentarza

Przesada. Nie sądzę, żeby to miało jakiś mocniejszy wydźwięk. Nawet jak przegra, to nie przez to. Przecież chyba każdy facet flirtuje. Nie ma tutaj nic, co mogłoby szokować.

Odnośnik do komentarza

 

Przesada. Nie sądzę, żeby to miało jakiś mocniejszy wydźwięk. Nawet jak przegra, to nie przez to. Przecież chyba każdy facet flirtuje. Nie ma tutaj nic, co mogłoby szokować.

 

 

Na koniec dodał: "Jeśli jesteś gwiazdą, one pozwalają ci na wszystko. Mogę położyć rękę na jej c.. i ona się na to zgodzi."

Ach, te krakowskie obyczaje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...