Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O kurwa, jaka szyszunia z niego wyrosła :) Ale akurat nie dziwię się, że to on walczy o wolność do picia :D

 

Soczewka (?) nie zapomina ;)

 

 

Jeśli chodzi o maregsa, to on chyba w Gołuchowie robił show z nurkowaniem w dekolt na czele :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jakiś czas temu z kolegami wygraliśmy sprawy o picie w parku śląskim

 

Jak argumentowaliście?

To nie jest park.

a jaka jest definicja parku? bo nie wiem czy w takim razie Cytadela się łapie :-k
Nie wchodząc w szczegóły - teren spółki akcyjnej przeznaczony na wypoczynek parkiem nie jest ;)
Odnośnik do komentarza

Ja się trochę boję zmieszanego nosić, bo mi się pojemnik potrafi rozszczelnić :/ Ale może trzeba by spróbować.

 

Owsianki nigdy nie lubiłem, bo ja nie lubię ciepłego mleka, ale ostatnio uwielbiam właśnie dlatego że z zimnym.

Kupiłem taki zakręcany w Pepco za grosze. O taki mniej więcej: http://image.ceneo.pl/data/products/31352861/f-branq-zakrecany-pojemnik-rukkola-twist-0-6-l-1111.jpg
Odnośnik do komentarza

 

 

 

O kurwa, jaka szyszunia z niego wyrosła :) Ale akurat nie dziwię się, że to on walczy o wolność do picia :D

 

Soczewka (?) nie zapomina ;)

 

 

Jeśli chodzi o maregsa, to on chyba w Gołuchowie robił show z nurkowaniem w dekolt na czele :D

 

Ale to w Soczewce chyba gwoździk był, a chyba padało wtedy, czy to też Gułuchów był?

Odnośnik do komentarza

Dobra, postawiłem kolesiowi ultimatum. 1500zł na rękę, umowa o pracę na 3 miesiące, ale muszę pracować 35 h tygodniowo, mogę raz 8, a raz 6, ale jednak ma respektować ten mój przywilej. Namyśla się.

 

Kurcze, negocjacje jak w FM-ie :-k No, ale głodem nie przymieram, wiec muszę dbać też o swój komfort, nie?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

O kurwa, jaka szyszunia z niego wyrosła :) Ale akurat nie dziwię się, że to on walczy o wolność do picia :D

 

Soczewka (?) nie zapomina ;)

 

 

Jeśli chodzi o maregsa, to on chyba w Gołuchowie robił show z nurkowaniem w dekolt na czele :D

 

Ale to w Soczewce chyba gwoździk był, a chyba padało wtedy, czy to też Gułuchów był?

 

 

Gwoździk? To chyba nie kojarzę tematu.

Odnośnik do komentarza

Jaka wolność picia. Przecież nawet jak wygra (trochę beka, że to tyle trwa), to nic się nie zmieni. Jakiś czas temu z kolegami wygraliśmy sprawy o picie w parku śląskim i myślicie, że byliśmy pierwsi czy też ze po tym przestali dawać mandaty? Ta sprawa ma sens tylko dla połechtania własnego ego. ;)

 

Albo zdobycia rozgłosu bo Maregs pojawił się już chyba wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...