Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrudnienie pracownika jest zawsze trochę na wyczucie. Jak masz kupić samochód za 5000 zł to widząc przykładowo BMW z 2015 w tej cenie też pewnie nawet nie wejdziesz na ogłoszenie, bo uznasz, że to jakiś wałek, albo samochód uszkodzony. Poza tym jak się szuka pracownika długoterminowo, na odpowiedzialne stanowisko, gdzie nie chcesz mieć dużej rotacji, to też nie dasz tego stanowiska komuś, kogo podejrzewasz o to, że za 3 miesiące będzie szukał lepszej roboty. Z perspektywy przedsiębiorcy uznaję, że taki argument ma dla mnie sens. Poza tym na obecnym rynku to sam fakt powiadomienia o odrzuceniu kandydatury jest miłym gestem, który należy do cenić, bo nie każdego na niego stać ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwszy mecz FIFA17 z dedykacją dla FYMa

 

Wiesz już co się będzie działo w niedzielę, to tylko gra Ci została ;)

 

Swoją drogą, chyba ten mecz zamiast na stadionie obejrzę w domu. Przeziębienie nie daje za wygraną :/

 

Oczu przeziebieniem nie mydl. Wiadomo, ze janusz i pikol, tylko by renomowanych rywali ogladal...

 

 

No przecież nie Polonię Bytom :P.

Odnośnik do komentarza

http://www.e-nba.pl/user/4838-melerowy/

 

Meler - to Twoje konto ? :P

Dudek ty jesteś cantona na szóstym graczu? ;)

Meler chyba też się tam w komentarzach przewija.

 

Dobry wieczór

Aż z ciekawości sobie policzyłem ile mi wychodzi za tekst i eee.... Porównując z jmk, to złapałem Boga nawet nie za nogi, ale sporo wyżej.

 

Kiedyś mój promotor powiedział, że za "gościnny" tekst do playboya dostał takie hajsy, że gdyby został stałym felietonistą za taką stawkę, to by rzucił uczelnię i wszelkie inne rzeczy, które robi, w pizdu ;)

No to jest grubsza historia :) Foster sie wozil ze mozna byc zajebistym sportowcem wpierdalajac trawe, po czym sie okazalo ze od czasu do czasu jednak wpierdala mieso, bo ma ochote :D

 

No taki jest zajebisty, że nawet kilku spotkań bez kontuzji nie może rozegrać ;)

Odnośnik do komentarza

 

http://www.e-nba.pl/user/4838-melerowy/

 

Meler - to Twoje konto ? :P

Dudek ty jesteś cantona na szóstym graczu? ;)

Meler chyba też się tam w komentarzach przewija.

 

Tak.

Btw - ktoś ma ochotę zrzucić się na netflixa? W najdroższej wersji jest chyba 53 zeta za miech, a konto może być afair odpalone na 4 urządzeniach jednocześnie. Na razie wśród chętnych jestem ja i Brudi.

Odnośnik do komentarza

 

No to co? :( Papa Włocławek, cześć Gdańsk. Przeprowadzka mode on.

trójmiasto chyba jest fajne :)

Studiowałem na UG (Pzdr szramek :)), więc znam trochę okolice, ale kurcze... No i Rapa muszę zostawić u rodziców. U nich będzie miał ogródek do biegania itd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...