Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, nie wiem co mam robić :(.

 

Przemyślałem sprawę z tą robotą... mam przeczucie, że to nie będzie super, skoro już na wstępie chciał żebym 8h pracował, a nie 7. Zupełna zmiana jego nastawienia jak się dowiedział o dofinansowaniu, wczoraj pytał też o to dofinansowanie do stanowiska pracy, a tam musi być umowa 3 lata min. a ja nie chce długiej (żeby nie mieć problemu z rozwiązaniem jak kiedyś). I zadzwoniłem dzisiaj do niego, że rezygnuję bo dostałem lepszą ofertę za 1700-1800 na rękę i zdalnie z chaty, a on, że jest zaskoczony, bo jeśli chodzi o hajs to on nie widzi problemu, żebym te 1500 zarabiał tylko przez miesiąc, a do końca roku już 2500 na rękę i że u niego się więcej nauczę niż zdalnie... Co byście robili?

 

i ma rację, na pewno więcej nauczysz się przy kimś niż zdalnie

Odnośnik do komentarza

Ehh, nie wiem co mam robić :(.

 

Przemyślałem sprawę z tą robotą... mam przeczucie, że to nie będzie super, skoro już na wstępie chciał żebym 8h pracował, a nie 7. Zupełna zmiana jego nastawienia jak się dowiedział o dofinansowaniu, wczoraj pytał też o to dofinansowanie do stanowiska pracy, a tam musi być umowa 3 lata min. a ja nie chce długiej (żeby nie mieć problemu z rozwiązaniem jak kiedyś). I zadzwoniłem dzisiaj do niego, że rezygnuję bo dostałem lepszą ofertę za 1700-1800 na rękę i zdalnie z chaty, a on, że jest zaskoczony, bo jeśli chodzi o hajs to on nie widzi problemu, żebym te 1500 zarabiał tylko przez miesiąc, a do końca roku już 2500 na rękę i że u niego się więcej nauczę niż zdalnie... Co byście robili?

Dla mnie to brzmi jak krętactwo. A wg nowych przepisów okres wypowiedzenia nie liczy się od tego na jaki czas masz podpisaną umowę, tylko ile czasu upłynęło od jej podpisania.
Odnośnik do komentarza

Jaka wolność picia. Przecież nawet jak wygra (trochę beka, że to tyle trwa), to nic się nie zmieni. Jakiś czas temu z kolegami wygraliśmy sprawy o picie w parku śląskim i myślicie, że byliśmy pierwsi czy też ze po tym przestali dawać mandaty? Ta sprawa ma sens tylko dla połechtania własnego ego. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...