Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja już dziś biegałem. A co wy dobrego zrobiliście?

 

#rozwojosobisty #kaszajaglana

Obejrzałem Cafe Futbol z jajecznicą :P
Jajecznicy się podobało? ;)

 

Nie mam pojęcia jak skład w Fantasy złożyć. Ajayi, Jackson, Crabtree, Enunwa - nie wiem, jaka dwójkę wybrać :/

 

Bardzo aż się spaliła ;)

Odnośnik do komentarza

No właśnie chciałbym, gorzej że lubię i tak średnio sobie wyobrażam bez tego poranną kawę. Z drugiej strony jako studenciak nie mam jakoś nie wiadomo ile kasy, więc wzięcie sprzętu na raty wiązałoby się ze zmniejszeniem miesięcznego budżetu, a dzięki temu może nie miałbym na fajki ;).

Odnośnik do komentarza

Ja jak zaczynałem studia, to przy wzroście 187cm ważyłem z 72kg, szybko przybrałem do 84kg, w zeszłe wakacje 94kg. Co ciekawe, ciągle utrzymywałem podobny styl życia, zmieniło się tylko otoczenie. Co ciekawe, kiedy przestałem grać w siatkówkę, a zacząłem w CSa :keke: schudłem do 79kg, a teraz gdy nie mam jak nerdzić to znów waga skoczyła do 85kg. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...