Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O, w 2k17 jest opcja startu MyGM w offseason :D. Ciekawe czy tu też Durant do GSW pójdzie ;).

O, Durant wybrał Hawks, LeBron Bulls ;).

Chyba właśnie w takim trybie będę sobie grał, w sumie to ciekawsze :D. No i kontrakty normalniejsze, zarówno u mnie (dla testu wziąłem Bucks, chociaż kto wie tom może nimi będę grał, spoko skład mają i Antka) jak i u zespołów CPU.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, nie mógłbym chyba pracować za kółkiem. Dzisiaj od 7 jeździłem po całym mieście, dopiero wróciłem i nawet nie chce mi się iść do lodówki, aby coś zjeść :P (oczywiście forumek to priorytet).

 

A jak sobie pomyślę, że w przyszłym tygodniu znowu podróżowanie mocno i to na kilka dni (ale już nie samochodem), a na początku października trochę pozwiedzam Polskę... no, mam nadzieję, że mi przejdzie ta niechęć :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...