Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

O, Gacek wymienił bardzo dobre produkcje i Suits ;).

Suits od jakiś 5,5 sezonu to rak, ale to IMO jedna z najpopularniejszych produkcji na netflixie, stąd wzmianka.

 

 

Od piątego i pół sezonu czy od pięciu i pół :D ? Po druga opcja to prawda, zaś pierwsza to wstyd dla Ciebie ;)

 

Żeby nie było - oglądam bo to mój guilty pleasure.

Odnośnik do komentarza

 

Jak w ofercie nie ma napisane, że proszę o przysłanie cover letter, to nigdy nie załączam.

o właśnie, bo Ty robisz w tej branży - lepiej dołączyć zajebiste cv w pdfie czy profil na linkedinie?

 

Miej zajebisty profil na LinkedIn, to się rekruterzy będą odzywać. Jeśli nie masz zajebistego LinkedIn to wysyłaj CV. Ale ogólnie to rób tak jak napisane w ofercie - jeśli każą wysłać CV, to wysyłaj CV.

 

Kurwa, nie da się oglądać Eleven na Player.pl, co za szajs, nie da się obejrzeć 10s żeby nie przycięło :< Na szczęście mam też ncplusgo, więc odpaliłem sobie dwa mecze naraz i lecimy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Od piątego i pół sezonu czy od pięciu i pół :D ? Po druga opcja to prawda, zaś pierwsza to wstyd dla Ciebie ;)

Przecież wiadomo, że od pięciu i pół sezonu. Jak jest szósty, to tak z pół pierwszego sezonu było spoko, a reszta jest cienka. Oglądam, bo moja to lubi, ale mocno to irytuje.

 

 

To teraz Generał Nil czy druga próba podejścia do Stranger Things

Stranger Things to super pozycja, Generał Nil tak jak i inne "kino wyklęte" to instant cancer. Przecież tego (jak i Smoleńska czy Roja) się nie da oglądać na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza

Błaszczak chce, by nakręcić za pieniądze podatników hollywoodzki blockbuster, polskiego Django, o żołnierzach wyklętych.

 

Moja propozycja: Danny Trejo jako Romuald Rajs ps. Bury, wbijający białoruskie niemowlaki na pal :wub: Oglądałbym.

Odnośnik do komentarza

Generał Nil to i tak chyba najlepsza z tego grona pozycja, co nie zmienia faktu, że film to przeciętny (no, jeśli miałbym być ścisły, to z tego nurtu wyklętego najbardziej podobał mi się ten teatr telewizji o Ince, nie pamiętam tytułu).

Inka 1946?
Odnośnik do komentarza

 

Ale Generał Nil to powstał jeszcze przed całą tą modą na wyklętych

Chodziło mi o tematykę. Ale zgodziłbym się z tym, że to najlepszy film z tych pozostałych, IMO dużo bliżej mu jednak do Roja niż do takiego Pokłosia.

 

Pokłosie to film beznadziejny. Do tego widać, że kręcony przez warszafkę, bo stereotypizujący wschodnie tereny (przystanki z kartonu, stare auta /polonezy? uazy? nie pamiętam/, itd.). Ja jako dumny obywatel Wschodniej Polski byłem zażenowany tym filmem.

Odnośnik do komentarza

Pliz. Pokłosie to film prawie tak samo nakręcony pod tezę jak Smoleńsk, ale warsztatowo Pasikowski stoi półkę wyżej od tych wszystkich twórców kina wyklętego. Z patriotycznego obozu to tylko Krauze z czasów Czarnego czwartku IMO trzyma poziom.

Kto pisał o warsztacie? Wiesz, doktor Józef Mengele miał znakomity warsztat....

Vami, dałeś 7/10 i byłeś zażenowany? Forumowy ekspert Kaczy dał 8. Mi tam film jako całość się podobało (też dałem 7), ale obraz wschodniej wsi mocno przerysowany i to fakt, aż biło po oczach.

Pewnie dałem dla bólu dupy kogoś tam wówczas ;) Never trust things you read on the Internet ;)

Odnośnik do komentarza

 

Generał Nil to i tak chyba najlepsza z tego grona pozycja, co nie zmienia faktu, że film to przeciętny (no, jeśli miałbym być ścisły, to z tego nurtu wyklętego najbardziej podobał mi się ten teatr telewizji o Ince, nie pamiętam tytułu).

Inka 1946?

Możliwe. Dziennikarka robiąca materiał o pannie Siedzik z bardzo obszernymi retrospekcjami. Nie porywające, ale imho przyzwoite.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...