Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Każda rozmowa z psiarnią to konfidencja, trzeba wspierać swoich ziomeczków, braci się nie traci!!111 jebać psy, HWDP policji!!111

 

Sorry jmk, ale pokazujesz mentalność dresa, co tylko pokazuje sort ludzi i ich "poglądy" jakie są wśród "kibolstwa", bo zakładam, że to stąd masz takie ciekawe przekonania.

Odnośnik do komentarza

Michu tego pierwszego nie bylbym taki pewien.

 

Zgloszenie znęcania sie nad zwierzętami czy dziećmi propsuje. Za picie alko czy "cpanie" juz nie, bo to powinna byc sprawa indywidualna kazdego czlowieka i panstwo powinno sie odpierdolic.

 

Kolejny geniusz. Zgłaszane są "przestępstwa", czyli osoby pijące w miejscach publicznych - co jest nielegalne w Polsce - czy zażywające narkotyki - co jest nielegalne w Polsce. To nie chodzi o człowieka czy jakiekolwiek osobiste preferencje, jest to łamanie prawa i tyle. Nie ma mniejszego czy większego łamania prawo, łamiąc prawo popełniasz wykroczenie/przestępstwo i tyle.

 

Ja oczywiście też łamię prawo - piję w miejscach publicznych, czy przekraczam prędkość samochodem. Ale robię to z pełną świadomością, że łamię prawo i jestem gotów ponieść tego konsekwencje, nie będę mógł mieć do nikogo pretensji poza samym sobą.

Odnośnik do komentarza

 

No zamiast podpierdolić na komendzie teraz można wygodniej.

 

No i to chyba spoko, że nie będę musiał tracić czasu ze zgłoszeniem czegoś i może reakcja będzie szybsza? I nie będę musiał się dodzwaniać?

 

 

No i zamiast głupiego dzwonienia i przedstawienia się od razu nas wyśledzą z logów :keke:

Odnośnik do komentarza

No i dobrze. Mnie wczoraj by typ skasował, bo rozpędzony wjechał na czerwonym świetle. Teraz takie rzeczy mogę zgłaszać i może będzie na to jakaś reakcja.

Pewnie. Oznaczysz na mapie i wszyscy będą wiedzieć, że tam ktoś wjeżdża rozpędzony na czerwonym świetle i najlepiej to miejsce omijać.

Odnośnik do komentarza

To jak ja mam mentalność dresa to Wy macie ... ciężko stwierdzić. Narzekanie na PIS PAŃSTWO POLICYJNE, ale łatwe policyjne donosy PROSY. Sami sobie chcecie ograniczyć tę wolność, a potem psioczycie, że PIS to wykorzystuje i zacieśnia jeszcze bardziej. Co innego robienie awantur, gdzie jest zgłoszenie i przyjeżdża policja, a co innego, gdy pijesz sobie i rozmawiasz pod sklepem, blokiem, na ławce, w parku piwo i ktoś życzliwy na Ciebie doniósł.

 

 

Nie każde prawo jest dobre ;) Użyję nawet tego argumentu, że niewolnictwo i obozy koncentracyjne też były legalne ;).

Odnośnik do komentarza

 

No i dobrze. Mnie wczoraj by typ skasował, bo rozpędzony wjechał na czerwonym świetle. Teraz takie rzeczy mogę zgłaszać i może będzie na to jakaś reakcja.

Pewnie. Oznaczysz na mapie i wszyscy będą wiedzieć, że tam ktoś wjeżdża rozpędzony na czerwonym świetle i najlepiej to miejsce omijać.

 

Może jak będzie dużo zgłoszeń to założą kamery geniuszu. :) Jest takie jedno takie skrzyżowanie jak jadę do pracy gdzie non-stop ludzie się wpierdalają na czerwonym. Ale tam już o tym wiem i nawet jak mam zielone to czekam i patrze czy jakiś debil nie nakurwia z prawej.
Odnośnik do komentarza

To jak ja mam mentalność dresa to Wy macie ... ciężko stwierdzić. Narzekanie na PIS PAŃSTWO POLICYJNE, ale łatwe policyjne donosy PROSY. Sami sobie chcecie ograniczyć tę wolność, a potem psioczycie, że PIS to wykorzystuje i zacieśnia jeszcze bardziej. Co innego robienie awantur, gdzie jest zgłoszenie i przyjeżdża policja, a co innego, gdy pijesz sobie i rozmawiasz pod sklepem, blokiem, na ławce, w parku piwo i ktoś życzliwy na Ciebie doniósł.

 

 

Nie każde prawo jest dobre ;) Użyję nawet tego argumentu, że niewolnictwo i obozy koncentracyjne też były legalne ;).

Mylisz pojęcia. :) My nie popieramy wprowadzania nowych zakazów, tylko narzędzie, które pomaga egzekwować istniejące.
Odnośnik do komentarza

Szybko poszło, ledwie początek dyskusji i już obozy koncentracyjne zostały przytoczone :-k

Z jednej strony przesada, ale prawo nie może służyć jako wyznacznik tego, co jest dobre a co złe, bo może być zmienione w każdej chwili, jeśli rządzącym będzie to na rękę. A w niektórych sytuacjach nieprzestrzeganie prawa jest moralnie słuszne.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że jednak prawo prawem, a rozum rozumem. Jak nic nie nadjeżdża to za zupełnie normalne uważam przejście przez jezdnię mimo czerwonego światła, bo jednak mam tę przewagę nad sygnalizatorem, że widzę drogę i jestem w stanie pomyśleć, czy zdążę przejść nie powodując zagrożenia. Picie w miejscu publicznym - dopóki taki pijący nie wykazuje agresji, nie szcza i nie rzyga po chodniku, albo nie drze mordy na osiedlu w środku nocy - niech sobie pije, bo też ma rozum i wie, co dla niego dobre.

 

Znęcanie się nad zwierzętami natomiast bym zgłaszał od razu bez żadnego zastanowienia.

Odnośnik do komentarza

 

To jak ja mam mentalność dresa to Wy macie ... ciężko stwierdzić. Narzekanie na PIS PAŃSTWO POLICYJNE, ale łatwe policyjne donosy PROSY. Sami sobie chcecie ograniczyć tę wolność, a potem psioczycie, że PIS to wykorzystuje i zacieśnia jeszcze bardziej. Co innego robienie awantur, gdzie jest zgłoszenie i przyjeżdża policja, a co innego, gdy pijesz sobie i rozmawiasz pod sklepem, blokiem, na ławce, w parku piwo i ktoś życzliwy na Ciebie doniósł.

 

 

Nie każde prawo jest dobre ;) Użyję nawet tego argumentu, że niewolnictwo i obozy koncentracyjne też były legalne ;).

Mylisz pojęcia. :) My nie popieramy wprowadzania nowych zakazów, tylko narzędzie, które pomaga egzekwować istniejące.

 

 

Nie, to zwiększa skalę. Wielu osobom zapewne nie chce się iść na komendę albo jeszcze się wstydzi albo z lenistwa, a tak idealne narzędzie do tego, prosto, łatwo i przyjemnie. Może jeszcze apka do zgłaszania sąsiada albo osiedlowego sprzedawcę do urzędu skarbowego albo sanepidu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...