Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, heheszki dopóki sami nie doświadczycie problemu z państwem albo konfidenckimi zapędami sąsiadów.

Ty masz problemy z państwem? Mi się wydaje, że to państwo utrzymuje Cię przy życiu. Jak myślisz jak długo byłbyś w stanie się leczyć gdybyś płacił ze swoich pieniędzy albo gdybyś w Vamipaństwie musiał zorganizować jakąś publiczną zbiórkę kasiorki?

Odnośnik do komentarza

 

Spoko, heheszki dopóki sami nie doświadczycie problemu z państwem albo konfidenckimi zapędami sąsiadów.

 

 

Ty masz problemy z państwem? Mi się wydaje, że to państwo utrzymuje Cię przy życiu. Jak myślisz jak długo byłbyś w stanie się leczyć gdybyś płacił ze swoich pieniędzy albo gdybyś w Vamipaństwie musiał zorganizować jakąś publiczną zbiórkę kasiorki?
To jest najgłupszy argument wszechświata. Już nie mówię, że najgorszy rodzaj ad personam poniżej pasa. Taki jest system, to z niego korzysta, proste. Poglądy może mieć zupełnie inne.

 

To, że ktoś korzysta z katolickiej jadłodajni nie sprawia, że musi być od razu katolikiem...

Odnośnik do komentarza

 

 

Spoko, heheszki dopóki sami nie doświadczycie problemu z państwem albo konfidenckimi zapędami sąsiadów.

 

Ty masz problemy z państwem? Mi się wydaje, że to państwo utrzymuje Cię przy życiu. Jak myślisz jak długo byłbyś w stanie się leczyć gdybyś płacił ze swoich pieniędzy albo gdybyś w Vamipaństwie musiał zorganizować jakąś publiczną zbiórkę kasiorki?
To jest najgłupszy argument wszechświata. Już nie mówię, że najgorszy rodzaj ad personam poniżej pasa. Taki jest system, to z niego korzysta, proste. Poglądy może mieć zupełnie inne.

 

To, że ktoś korzysta z katolickiej jadłodajni nie sprawia, że musi być od razu katolikiem...

 

A myślisz, że jakby skrajny libertarianin będący w podobnej sytuacji do jmk został na jeden dzień królem i mógł wprowadzić swoje poglądy w życie to zrobiłby to skazując się na brak leczenia, czy jednak pozostałby przy teoretyzowaniu?

Odnośnik do komentarza

Wyobraźcie sobie jak tanie mogłyby być leki gdyby nie prawa patentowe i tworzące monopole na rynku farmaceutycznym regulacje.

I jaką motywację do ich tworzenia i ulepszania miałyby koncerny, gdyby wiedziały że wszystko co wymyślą za zainwestowane grube szekle inni będą mogli skopiować i sprzedawać taniej (taniej, bo nie będą musieli ponosić wydatków na te badania). I tak to się by kręciło wszystko :keke:

Odnośnik do komentarza

Musze pamietac o zminusowaniu tio.

Nawet jesli ktoś juz jmk utrzymuje to nie jest to państwo, a pozostali obywatele. Państwo swoich pieniędzy nie ma tylko ściąga haracz od ludzi, w tym od Adriana.

True, pytanie czy ci "pozostali obywatele" bez państwa zrzucali by się na wszystkich takich Adrianów... Może tak, może nie, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

 

Musze pamietac o zminusowaniu tio.

Nawet jesli ktoś juz jmk utrzymuje to nie jest to państwo, a pozostali obywatele. Państwo swoich pieniędzy nie ma tylko ściąga haracz od ludzi, w tym od Adriana.

True, pytanie czy ci "pozostali obywatele" bez państwa zrzucali by się na wszystkich takich Adrianów... Może tak, może nie, nie wiem.
Teraz mimo knagowego nacisku jest sporo fundacji charytatywnych, zbierania pieniędzy na stronach internetowych itd., więc mozna założyć, ze wtedy ludzie oddajacy mniej pieniędzy knadze mogliby jeszcze wiecej przeznaczyc ma pomaganie innym.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...