Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w ogóle zastanawiam nad zakupem FM-a 17, a w sumie to nad terminem zakupu ;). Fajnie gra mi się Sportingiem, a do premiery to zagram pewnie maksymalnie półtorej sezonu i skończyłbym już na piątym. Za to w nowym FM na pewno znów start w Portugalii, ale jakiś inny klub, bo tu jednak trochę za łatwo :P.

Odnośnik do komentarza

Co za przygodę miałem wczoraj... pojechaliśmy z narzeczoną do jej kuzynki i męża. Siedzieliśmy wieczorem i przyszedł sąsiad z nowiną i prośbą, że... u nich zmarł dziadek i trzeba go przenieść z fotela na łóżko i czy pomożemy...

 

Poszliśmy i we czterech przenosiliśmy go. Zimny, sztywny, wydał jeszcze jakiś odgłos z siebie przy ruszeniu... Przez te szpitale trupów się naoglądałem, ale jeszcze nie miałem okazji przenosić nigdy. Nieciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza

Co za przygodę miałem wczoraj... pojechaliśmy z narzeczoną do jej kuzynki i męża. Siedzieliśmy wieczorem i przyszedł sąsiad z nowiną i prośbą, że... u nich zmarł dziadek i trzeba go przenieść z fotela na łóżko i czy pomożemy...

 

Poszliśmy i we czterech przenosiliśmy go. Zimny, sztywny, wydał jeszcze jakiś odgłos z siebie przy ruszeniu... Przez te szpitale trupów się naoglądałem, ale jeszcze nie miałem okazji przenosić nigdy. Nieciekawa sprawa.

Mi ojciec zmarł na rękach. Nie polecam tym bardziej :(

Odnośnik do komentarza

Szwagier kupił sobie ostatnio fure (stary Opel astra, nie wazne), dostał teraz pracę, więc nią jeździ od naszego mieszkania do pracy i parkuje pod blokiem. Raz wysmarowali mu klamkę smarem, a teraz szybę tłuszczem. O co chodzi i co może zrobic? Ma blachy ZCH , ale my też i nie ma problemu, tylko mu już 3 lata z tą fura.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...