Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam rozgrywającego Szkota i go na to nie powołałem żeby był wostatnim meczu.

cziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :P

 

Za nie powołanie swojego jest oszustem? Bardziej chyba za powołanie grajka przeciwnika by nie zagrał w danym meczu :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam rozgrywającego Szkota i go na to nie powołałem żeby był wostatnim meczu.

cziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :P

 

Za nie powołanie swojego jest oszustem? Bardziej chyba za powołanie grajka przeciwnika by nie zagrał w danym meczu :-k

 

what the diffrence?

Odnośnik do komentarza

Akurat Nkolu nie strzela z killer rogów. W tym roku mało bramek z rogów strzeliłem, ale był sezon, ze mój obrońca 26 najebał :D Mam tak ustawione, że dośrodkowanie na ługi słupek, najwyższy ma nabieg na długi słupek. Jak to jest ten killer róg, to nim gram :)

 

Dobra, czas na ostatni mecz. Browar do bidonu i na łąwkę :D

 

kurwa 5 minut się zastanawiałem o co chodzi z tym browarem na ławkę :/ kminiłem, że może idziesz z laptopem przed blok na ławkę, no i dlatego piwo w bidonie. ja jebie.

Odnośnik do komentarza

Haha, menedżer był tak szczęsliwy po zdobyciu Ligi mistrzów, że wostatnim meczu miał piwo w bidonie na ławce rezerwowych :D O to mi chodziło.

 

Kurwa, na ławce pod blokiem grać w efema, to mi do głowy nigdy nie przyszło :keke:

 

Gładkie 5:2 w ostatnim meczu i Amiens w podwójnej koronie!!! I to zagrali zmiennicy w większości bo pierwszy skład miał kondycje na pozoimie 80 proc. po dogrywce z Realem

Odnośnik do komentarza

Brawo Mauro :)

 

a ja pokerek. Co za kurwa rozdanie chujowe :D Koles juz koncowka, wchodzi all-in, ja mam 88 na rece, to mowie ladna liczba, hitler duma wchuj, to wchodze. On ma K3. Na flopie wpada 8, wiec juz zacieram lapki. A tu kier, kier, kier, kier i koles mial 3 kier i ugral kolor :< A moje 8 oczywko nie w tym kolorze :<

Odnośnik do komentarza

Code Block zajebie Cię kurwo! :x


Brawo Mauro :)

 

a ja pokerek. Co za kurwa rozdanie chujowe :D Koles juz koncowka, wchodzi all-in, ja mam 88 na rece, to mowie ladna liczba, hitler duma wchuj, to wchodze. On ma K3. Na flopie wpada 8, wiec juz zacieram lapki. A tu kier, kier, kier, kier i koles mial 3 kier i ugral kolor :< A moje 8 oczywko nie w tym kolorze :<

 

Kto gra w karty ten ma łeb obdarty :*

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...