Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, czas zacząć 5 najważniejszych meczów w historii Amiens. mogę zdobyć potrójną koronę, albo skończyć bez żadnego trofeum.

 

Na początek finał Pucharu Francji z Olympique Marsylia. Zagrają zmiennicy, uzupełnieni tylko dwoma piłkarzami z podstawowego składu.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem ten temat fantasy NBA i nie ma tam żadnego mojego wpisu, a pamiętam, że grałem z forumkiem kiedyś w jakieś NBA i brałem udział w drafcie online i się ze mnie śmiali z pierwszego wyboru. Nie pamiętam tylko kogo wziąłem czy to był Kobe czy LeBron :D. Co to była za gra?

Odnośnik do komentarza

36 kolejka. Rennes-Amiens 1:3. Uff. Było cięzko, do 89 minuty było 1:.1 Gola strzelił wtedy Nicolas Nkolou, który nie trafił decydującego karnego w poprzednim meczu. Teraz sie pięknie zrehabilitował. Trzecia bramka w doliczonym czasie i trzymamy lidera. Nie ma juz żadengo marginesu błędu, bo Lens ma tyle samo punktów co my.

Odnośnik do komentarza

36 kolejka. Rennes-Amiens 1:3. Uff. Było cięzko, do 89 minuty było 1:.1 Gola strzelił wtedy Nicolas Nkolou, który nie trafił decydującego karnego w poprzednim meczu. Teraz sie pięknie zrehabilitował. Trzecia bramka w doliczonym czasie i trzymamy lidera. Nie ma juz żadengo marginesu błędu, bo Lens ma tyle samo punktów co my.

Kogo moje piękne oczy widzą :o

Odnośnik do komentarza

 

36 kolejka. Rennes-Amiens 1:3. Uff. Było cięzko, do 89 minuty było 1:.1 Gola strzelił wtedy Nicolas Nkolou, który nie trafił decydującego karnego w poprzednim meczu. Teraz sie pięknie zrehabilitował. Trzecia bramka w doliczonym czasie i trzymamy lidera. Nie ma juz żadengo marginesu błędu, bo Lens ma tyle samo punktów co my.

Kogo moje piękne oczy widzą :o

 

Nie mogłem się powstrzymać :)

 

Ta gra mnie przyprawi o zawał. 3:3 zsmiesznym Clermont, 17 w tabeli, 17 kurwa w tabeli. Ale Lens też zremisował z Auxerre i przed ostatnią kolejką oba zespoły maja równą ilość punktów, ale ja mam lepszy bilans.

 

Teraz czas na finał Ligi Mistrzów. Nie robię sobie wielkich nadziei, ale kto wie. Puta Real Madrid :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...