Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się zajarałem FM-em. Jak za małolata. Fajna karierę mam. Gram 13 sezon w lidze francuskiej w Amiens. Zaczynaliśmy w 3. lidze, a teraz czeka mnie finał Ligii Mistrzów. W Ligue 1 od dobrch 5 lat wicemistrzostwa lub 3. miejsce. To jest FM 11 i Lyon jest tak napakowanyy, że od kilkunastu lat zdobywa mistrzostwa, często bez porażki żadnej. Ja rywalizowałem o drugie miejsce z Marsylią trenowaną przez Francka "Szramę" Ribery'ego.

 

Jednak ten sezon jest inny. Lyon(po tym jak opuścił go Claude Puel i został selekcjonerem Francji) ma słaby sezon i jest teraz dopiero na czwartym miejscu więc jest niepowtarzalna szansa na mistrza. Zostały 3 kolejki do konca, jestem liderem, mam tyle samo punktów co Lens i dwa przewagi nad Marsylią. Ale to nie wszystko, przed ostatnia kolejka czeka mnie jeszcze finał Ligii Mistrzów z Realem. W półfinale zgwałciłem Marsylię 6-3 na wyjeździe i 4-0 u siebie. Oprócz tego w następnym meczu mam finał Pucharu Francji, oczywiście znowu z OM. Czyli mam 5 meczów do konca sezonu i każdy mega ważny. No i jak w danych czasach teraz cały czas myslę jak zagrać :D Ten Puchar Francji mi tylko przeszkadza, bo wszystkie mecze są co 3-4 dni, a ten najmniej jest dla mnie ważny. Chyba wystawie drugi skład, jak to robiłem w każdym meczu pucharowym. Z drugiej strony pierwszy skład jest w zajebistym gazie i trochę się obawiam, że za duzo zamieszania wprowadzę, albo jak przegramy to morale siądzie na najważniejsze mecze.Ale chyba jednak zagra drugi skład żeby kondycyjnie tę końcówkę sezonu przetrzymać. Zresztą ci rezerowi niewiele ustepują, a niektórzy sa równi pierwszemu składowi.

 

I takie mam dzisiaj dylematy :D

Odnośnik do komentarza

Było? :D

 

>bądź mną

>urodź się piękną

>od małego ludzie chwalą twoją urodę

>lata młodości upływają ci na zabawie

>kiedy dorastasz ludzie nadal się tobą zachwycają ale już w inny sposób

>patrzjakazgrabna.jpg

>kiedy dorastasz z nostalgią wspominasz jak inni cię głaskali i mówili czule

>teraz to tylko obłapią i klepną po tyłku

>brzydzisz się siebie i plujesz na innych

>pewnego razu spełnia się twój najgorszy koszmar

>stoisz w swoim ulubionym miejscu a za tobą pojawia się wąsaty starzec

>już wiesz co chce zrobić

>słyszałaś o takich jak on

>typowy-janusz-perwol.png

>podchodzi do Ciebie i chce bez ceregieli zmusić Cię do poddania się jego woli

>opierasz się

>on uderza

>z oczu płyną łzy

>nie masz już siły

>z rezygnacją robisz to co on chce

>wąsacz jest na tobie

>tańczysz jak ci każe

>masz na imię kasztanka

>jesteś koniem Marszałka Piłsudskiego

Odnośnik do komentarza

No liczyłem, że jednak powalczą, jakieś 0-1 czy 0-2 będzie, może nawet fuksem remis, krajowe podwórko mogli, jak często, olewać, ale takiej kompromitacji się nie spodziewałem. Jebnął bym gdyby następne mecze mieli bez publiczności rozegrać.

 

Też o tym pomyślałem - mecze u siebie bez publiczności i kasa z biletów :pa:

Odnośnik do komentarza

 

 

No właśnie chciałem się tam wpierdolic z butami i porzucac mięsem, ale zrobiło się za ciasno ;)

taki szczypior jak Ty wszędzie się zmieści

A skąd Ty wiesz ze ja jestem szczypior? :P

 

fakt... od 2007 roku mogłeś roztyć się jak świnia :P byłeś chyba na chwilę w Kobylej, jo?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...