Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurwa, całe wakacje są to o terminie poprawki nas informują we wtorek o 23, a poprawka w poniedziałek :roll:

trzeba było zaliczyć w pierwszym terminie :kekeke:

 

No chętnie, ale to nie był normalny egzamin i nie był normalnie oceniany, w dodatku ustny to żadnego dowodu ;]. Ot pewna ilość osób musiała ujebać i byłem w tym szczęśliwym gronie, wszystkie osoby mające nazwisko na "G" nie zdały :D.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, całe wakacje są to o terminie poprawki nas informują we wtorek o 23, a poprawka w poniedziałek :roll:

Przecież miałeś całe wakacje na nauczenie się na niego, więc powinieneś zdać nawet gdyby się odbył za 10 minut :P

 

No faktycznie całe wakacje siedziałem w domu i tylko się uczyłem. Naprawdę ciężko było ten termin ze dwa tygodnie wcześniej podać? Nawet tydzień chociaż cały, a nie praktycznie 5 dni przed. W dodatku nie wszyscy siedzą całe wakacje w Polsce i tu akurat nie mam na myśli siebie, ale tak późne podanie terminu trochę komplikuje życie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa, całe wakacje są to o terminie poprawki nas informują we wtorek o 23, a poprawka w poniedziałek :roll:

Przecież miałeś całe wakacje na nauczenie się na niego, więc powinieneś zdać nawet gdyby się odbył za 10 minut :P

 

No faktycznie całe wakacje siedziałem w domu i tylko się uczyłem. Naprawdę ciężko było ten termin ze dwa tygodnie wcześniej podać? Nawet tydzień chociaż cały, a nie praktycznie 5 dni przed. W dodatku nie wszyscy siedzą całe wakacje w Polsce i tu akurat nie mam na myśli siebie, ale tak późne podanie terminu trochę komplikuje życie.

 

No tak, bo jakbyś dowiedział się wczoraj to byś przycisnął i przysiadł :keke:

Odnośnik do komentarza

Ile dni musi minąć od choroby, żebym mógł oddawać krew?

 

Jeśli nadal nie jestem taki na 100%, tylko czuję się tak na 85-90%, to mogę oddać krew?

 

Mój wujek stryjeczny potrzebuje.

Zależy od kilku czynników. Jak dobrze pamiętam to 2 tygodnie po chorobie, ale jak miałeś jakieś antybiotyki to już miesiąc.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kurwa, całe wakacje są to o terminie poprawki nas informują we wtorek o 23, a poprawka w poniedziałek :roll:

Przecież miałeś całe wakacje na nauczenie się na niego, więc powinieneś zdać nawet gdyby się odbył za 10 minut :P

 

No faktycznie całe wakacje siedziałem w domu i tylko się uczyłem. Naprawdę ciężko było ten termin ze dwa tygodnie wcześniej podać? Nawet tydzień chociaż cały, a nie praktycznie 5 dni przed. W dodatku nie wszyscy siedzą całe wakacje w Polsce i tu akurat nie mam na myśli siebie, ale tak późne podanie terminu trochę komplikuje życie.

 

No tak, bo jakbyś dowiedział się wczoraj to byś przycisnął i przysiadł :keke:

 

Nie chodzi tylko o mnie, 5 dni na naukę to w sumie sporo czasu, zwłaszcza w porównaniu z sesją. O takich rzeczach jednak powinniśmy wiedzieć wcześniej, wtedy można sobie coś zaplanować itd., choćby wyjazdy czy pracę.

"To oznacza, że dziewiąty w olimpijskim konkursie Tomasz Zieliński jest obecnie trzeci wśród nieprzyłapanych i jeśli wymieniona szóstka zostanie zdyskwalifikowana (a wszystko na to wskazuje), Polak może zostać brązowym medalistą olimpijskim."

 

:keke:

 

To konkurs z Londynu jeszcze :D.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Kurwa, całe wakacje są to o terminie poprawki nas informują we wtorek o 23, a poprawka w poniedziałek :roll:

Przecież miałeś całe wakacje na nauczenie się na niego, więc powinieneś zdać nawet gdyby się odbył za 10 minut :P

 

No faktycznie całe wakacje siedziałem w domu i tylko się uczyłem. Naprawdę ciężko było ten termin ze dwa tygodnie wcześniej podać? Nawet tydzień chociaż cały, a nie praktycznie 5 dni przed. W dodatku nie wszyscy siedzą całe wakacje w Polsce i tu akurat nie mam na myśli siebie, ale tak późne podanie terminu trochę komplikuje życie.

 

No tak, bo jakbyś dowiedział się wczoraj to byś przycisnął i przysiadł :keke:

 

Nie chodzi tylko o mnie, 5 dni na naukę to w sumie sporo czasu, zwłaszcza w porównaniu z sesją. O takich rzeczach jednak powinniśmy wiedzieć wcześniej, wtedy można sobie coś zaplanować itd., choćby wyjazdy czy pracę.

 

Z jednej strony głupio pisać, bo dobrze pamiętam studenckie przysiadanie ostatniej nocy przed egzaminem. Ale jednak logika każe i powiedzieć, że skoro wiedziałeś od czerwca, że musisz umieć na wrzesień, to było w chuj czasu, niezależnie od tego, który to dokładnie dzień września będzie :)

 

 

Dawno nie plusowałem i minusowałem identycznie jak Gacek ;].

 

 

+1 Jahu nawet siebie nie potrafi ojebać z dziewictwa :keke:

 

 

Ja w każdym mieście mam inną Gąske!

 

Nie wiedziałem, że w Narnii jest więcej miast.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...