Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

o rany jaka chujnia te jego komentarze

 

 

Bo nawet najlepszy dowcip można zepsuć jak się go próbuje tłumaczyć. Na początku było to dla mnie śmieszne, ale po kolejnym komentarzu poziom absurdu spadł :P

Odnośnik do komentarza

 

przecież to afera na zlecenie polityczne

:picard:

Keith, jak Ty już coś czasem palniesz...

 

 

A co nie? PiS chcę utrącenia HGW od dawna za wszelką cenę, w sumie nie wiem czemu, ponieważ ona to taka sama konserwa jak PiS, a może i większa. Oby Warszawie trafił się taki lewak jak Jaśkowiak, może Warszawianie przejrzeliby na oczy.

 

 

przecież to afera na zlecenie polityczne, a prawo stoi po stronie dawnych włascicieli, których chamsko pozbawiono ich własności.

 

Cofnijmy jeszcze reformę rolną z 1944.

 

 

odszkodowania jak najbardziej powinny być wypłacone, albo i nawet zwrot ziemii.

Odnośnik do komentarza

Problem twój polega na tym, że uległeś sugestii, że jedyną motywacją ludzi może być pro-PiS albo pro-PO (albo raczej anty-PiS albo anty-PO). Być może afera została nagłośniona przez politycznych przeciwników HGW, ale dlatego przez nich, że pokrzywdzeni w tym całym zjawisku ludzie nie mieli (i nie mają) takiej siły przebicia, żeby ją nagłośnić. Oni raczej skorzystali ze sprzyjającej fali.

Odnośnik do komentarza
A co nie?

Nie.

 

 

PiS chcę utrącenia HGW od dawna za wszelką cenę

I dlatego pisze o tym GW. Keith, ogarnij się, bo piszesz jak Jahu. GW to nie pisowska gadzinówka jak Gazeta Polska czy inne te prawackie syfy, które są partyjnymi instrumentami prania mózgów wyborców.

 

 

w sumie nie wiem czemu, ponieważ ona to taka sama konserwa jak PiS, a może i większa.

No ba, bo w końcu przynależność do obozu PO czy utrącanie inicjatyw smoleńskiej sekty to PiS traktuje z przymrużeniem oka, no nie wiadomo, co oni do tej HGW mają...

PiS jak zwykle zachowuje się perfidnie przy tej sytuacji, tak już mają, ale sprawa reprywatyzacji ciągnie się od lat i PiS tu działa na zasadzie "przyczepiło się gówno do statku i krzyczy płyniemy".

 

odszkodowania jak najbardziej powinny być wypłacone, albo i nawet zwrot ziemii.

#januszeprawa

Ogarnij sobie najpierw jakie by to miało konsekwencje - nawet biorąc pod uwagę jedynie kwestię Warszawy - a później sobie to rozważ jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Ale taki Ikonowicz, czy inny socjalistyczni działacze dzialają nie od dzisiaj w tym zakresie. Aż nagle PiS położył na tym swoją rękę. I nie, PiS nie będzie chciał wyborów, bo je raczej przegra. piS raczej będzie chciał kuratora w Urzędzie Miasta z ich ramienia do końca kadencji HGW.
@ Gacek - GW obecnie jest raczej gadzinówką opcji lewicowej, niestety. No i konsekwencje owszem i byłoby straszne dla państwa, ale jeśli władza chce być uczciwa to już dawno powinna to zrobić. A nie wszelakimi kruczkami prawnymi bronić się od dawna przed reprywatyzacją.

Odnośnik do komentarza

 

 

przecież to afera na zlecenie polityczne, a prawo stoi po stronie dawnych włascicieli, których chamsko pozbawiono ich własności.

Cofnijmy jeszcze reformę rolną z 1944.

 

odszkodowania jak najbardziej powinny być wypłacone, albo i nawet zwrot ziemii.

 

Pójdźmy dalej - odszkodowania za ziemie zagarnięte szlachcie przez II RP ustawą z 1919 :>

Odnośnik do komentarza

Hidalgoo nie zrozumiał, jmk nie zrozumiał, festiwal ignorancji trwa. Powodzenia panowie, z wiekiem może się nauczycie czytać :) Tam jest parę słówek więcej, których chyba nie zrozumieliście.

 

 

 

PiS raczej będzie chciał kuratora w Urzędzie Miasta z ich ramienia do końca kadencji HGW.

Nie kuratora, lecz zarząd komisaryczny. I HGW to zaskarży do WSA i pewnie wygra zważywszy na sprawę.

 

 

@ Gacek - GW obecnie jest raczej gadzinówką opcji lewicowej, niestety.

Jahu, wyloguj się i przestań czytać Niezależną.

 

 

No i konsekwencje owszem i byłoby straszne dla państwa, ale jeśli władza chce być uczciwa to już dawno powinna to zrobić

Jak pisałem, nie ogarniasz skali. Co więcej,

 

 

A nie wszelakimi kruczkami prawnymi bronić się od dawna przed reprywatyzacją.

Nie ogarniasz też istoty problemu.

 

Z pretensjami idź do Lecha Kaczyńskiego, który jako prezydent stolicy rozpoczął te jaja z reprywatyzacją ;)

Odnośnik do komentarza

 

GW obecnie jest raczej gadzinówką opcji lewicowej, niestety.

Kura nie ptica, SLD nie lewica :P ;)

 

w sumie też racja, aczkolwiek GW ostatnio się robi bardziej sprzyjające Razemkom, chyba wyczuwają koniunkturę na "lewicy".

Gacku i nie oskarżaj mnie o czytanie niezależnej, wole już tą Gazetę, zdecydowanie mniejszy poziom manipulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...