Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Zimny: musiałem to 5 razy obejrzeć, żeby zrozumieć co on mówi, ale żart zajebisty :D

Jak zawsze kombinuję z taktyką, a kończę właściwie tak jak zawsze grałem :D MC przesunięty do AMC i od razu 4-1 i MoM dla AMC :D

 

Pratt jest genialny. Przy KIm parskłem mocno :D

 

obok Hardy'ego moj ulubiony aktor. idealnie pasuje na nowego Indiane Jonesa, bo ze w koncu nakreca remake nie watpie patrzac na to co sie ostatnio dzieje w Hollywood ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

@Zimny: musiałem to 5 razy obejrzeć, żeby zrozumieć co on mówi, ale żart zajebisty :D

Jak zawsze kombinuję z taktyką, a kończę właściwie tak jak zawsze grałem :D MC przesunięty do AMC i od razu 4-1 i MoM dla AMC :D

 

Pratt jest genialny. Przy KIm parskłem mocno :D

 

obok Hardy'ego moj ulubiony aktor. idealnie pasuje na nowego Indiane Jonesa, bo ze w koncu nakreca remake nie watpie patrzac na to co sie ostatnio dzieje w Hollywood ;)

 

Ale chyba najpierw nakręcą jeszcze jednego z Fordem? Czy projekt już upadł? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

@Zimny: musiałem to 5 razy obejrzeć, żeby zrozumieć co on mówi, ale żart zajebisty :D

Jak zawsze kombinuję z taktyką, a kończę właściwie tak jak zawsze grałem :D MC przesunięty do AMC i od razu 4-1 i MoM dla AMC :D

 

Pratt jest genialny. Przy KIm parskłem mocno :D

 

obok Hardy'ego moj ulubiony aktor. idealnie pasuje na nowego Indiane Jonesa, bo ze w koncu nakreca remake nie watpie patrzac na to co sie ostatnio dzieje w Hollywood ;)

 

Ale chyba najpierw nakręcą jeszcze jednego z Fordem? Czy projekt już upadł? :-k

 

 

Niestety będzie Ford, swego czasu tu nawet pisałem. Gdyby Pratt miał zagrać Jonesa to nie ma lepszego wyboru. Luz, doświadczenia z kina przygodowego i aparycyja pasująca do postaci.

Odnośnik do komentarza

Już jestem z Wami z garścią informacji odnośnie timongate.

 

Poszedłem na 7 do budowlanego. No i spoko - "tu mamy to, tu to, a tamto dla odmiany tam. Farby są tu - zapoznaj się z nimi - Farby-Marcin, Marcin-Farby" i przystąpiłem do żmudnego układania kolorów w kolejności palety. Tu koperkowa jesień obok oliwkowego lata. I tak minęła pierwsza i druga godzina. Koło 9:40 patrzę na telefon, a tam trzy nieodebrane połączenia. Ze stacjonarnego. Dobry znak. To oddzwaniam, a tu chyc - "dzień dobry, firmawktórejchcepanpracować s.a. chciałabym pana zaprosić na rozmowę o pracę na 11". No i timon rad nierad musiał podziękować za szansę, pan pracodawca się zdenerwował (nic dziwnego). Ale polazłem na rozmowę i maglowali mnie normalnie 3 godziny - najpierw pan prezes, potem pani od handlu, potem pan od logistyki, a potem jeszcze dwóch od handlu.

Angielski sprawdzali mi na wszystkie sposoby, o wszystko pytali. Obiecali w ciągu tygodnia odzew.

Ogólnie jestem dobrej myśli - raz, że myślę, że i w handlu i w logistyce i zaopatrzeniu dam radę. Dwa, że chyba nie trzymaliby mnie trzy godziny jakby mieli nie zadzwonić.

 

I mam nadzieję, że jednak zadzwonią,

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...