Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A propos. Można już przestać się śmiać z flag Jagi, Piast Gliwice jest jeszcze bardziej śmieszny teraz ;).

 

To Piast zawinił, że ochroniarz jakiś nieogarnięty się trafił?

 

 

Nie, ale potem odmówili walki o flagi to już tak.

 

walki o flagi... a Ty się potem dziwisz, że ludzie hejtują kibiców :lol:

 

za dzieciaka bawilismy sie w podobne rzeczy, tylko bez bójek... latalismy po kawalki szmaty do wrogiego obozu - to sie nazywalo 2 chorągwie chyba ;)

Odnośnik do komentarza

Hej, ale to są dwie grupy, które tego chcą i to lubią. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

krojenie barw klubu zeby dzieki temu "ponapierdalać sie troszeczke" dla mnie jest żałosne...

a już wyśmiewanie się z ekipy, która nie chce się ponapierdalać jeszcze jeszcze gorsze

Odnośnik do komentarza

 

Hej, ale to są dwie grupy, które tego chcą i to lubią. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

krojenie barw klubu zeby dzieki temu "ponapierdalać sie troszeczke" dla mnie jest żałosne...

a już wyśmiewanie się z ekipy, która nie chce się ponapierdalać jeszcze jeszcze gorsze

 

No właśnie, ale... jak dwie grupy które chcą i lubią, skora jedna nie chce? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Hej, ale to są dwie grupy, które tego chcą i to lubią. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

krojenie barw klubu zeby dzieki temu "ponapierdalać sie troszeczke" dla mnie jest żałosne...

a już wyśmiewanie się z ekipy, która nie chce się ponapierdalać jeszcze jeszcze gorsze

 

No właśnie, ale... jak dwie grupy które chcą i lubią, skora jedna nie chce? :P

 

 

Raz chcą raz nie chcą. Nie chcieli więc się nie bili ;) A chcą w sensie, że śpiewają Piast Gliwice Hooligans, mają taką fanę, często się napinają np. do nas, więc mimo wszystko chcą w tej zabawie uczestniczyć. Do Górnika też się spinają, a jednak potem odwagi zabrakło.

 

No, ale też racja, że coraz więcej jest kalkulatorów, interesów niż spontanu i zabawy.

Odnośnik do komentarza

Ja się jednak zgodzę z jmk, że wygląda to absurdalnie, że ekipa mieniąca się mianem 'Hooligans' nie odpowiada na wezwanie, gdzie za sam udział mają obiecany zwrot oflagowania. Gdzie tu log... a nie, nie ma co wywoływać wilka Keitha z lasu.

>Oburzaj się na wytykanie kija;

>Wytykaj Keithowi logikę;

Hej, Keith, wyjaśnij koledze, dlaczego to jest nielogiczne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...