Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co dobrego można zjeść, a nie wymaga lodówki i może trochę poleżeć w temperaturze pokojowej?

Bułeczki z ciasta na pizzę faszerowane serem, sosem pomidorowym, cebulą itp.. Może nie jakoś długo, ale 2 dni spokojnie wytrzymają :)

 

Z mięsnych rzeczy, to tylko mocno suszone (kabanosy, krakowska, dobre salami).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Śmichy chichy śmichami chichami, ale czym się ona różni od takiego Bolta tak naprawdę? :>

ma pochwę.

Czym się różni od Bolta w tym względzie, że z jakiegoś powodu natura tak wyposażyła ich ciała, że są niepokonani w jakiejś określonej kategorii, to miałem na myśli. Jakoś w biegach mężczyzn wszyscy się pogodzili z tym, że walczą o srebro i brąz, bo złoto zarezerwowane jest dla niego.

No ale jednak Bolta wyposazyla natura i tylko tym i swoja praca ma przewage. Podejrzewam ze Tyson Gay tez by rzadzil na 100m kobiet, a zrobic sobie pochwe to nie az taki problem xD. Dlatego pierdu pierdu o rownouprawnieni, ale jednak kobiety w atletycznej konkurencji z facetem szans nie maja.

No ale ona też dostała taka stworzona, nie szprycuje się testosteronem afaik, nie urodziła się jako facet i dorobiła sobię pochwę, tylko jest hermafrodytą.

 

Tu sprawa wkracza na grząski grunt, bo moim zdaniem mógłby być wprowadzony górny limit testosteronu, ale nie wiem czy precedens nie byłby gwoździem do trumny takich sportowców jak Phelps, Bolt, czy większość siatkarzy i koszykarzy, bo ich nietypowość, odstępstwo od normy, jest czymś zdecydowanie dającym im przewagę.

Odnośnik do komentarza

Tylko ta cała Semenya nie zbliża się nawet do najlepszych wyników w historii tego dystansu ;). To już prędzej z Boltem nie da się wygrać, bo ten ustanawiał te rekordy świata.


I nie chodzi tylko o rekordy z ery mocno dopingowej. W tym wieku dwie biegaczki potrafiły zrobić lepsze wyniki czasowo. To nie są czasy z "innej planety". Bieg w RIO to 11 czas w historii tej dyscypliny, jak na złoto olimpijskie to mega szału nie robi ;).

Odnośnik do komentarza

U mnie było chyba z 30 transferów za minimum 40 mln. euro. w jednym okienku.

 

Jedynym minusem powrotu do 12-stki będą zupełnie inne składy, ale jakoś się przyzwyczaję.

pjona, też gram w 12-tkę, aktualnie mam 2017 rok. W Premier League furorę robią Żyro, Kucharczyk i Maciej Jankowski

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...