Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o 95

 

95 dzisiaj na Shellu 4,22 :)

 

To zależy gdzie. Na Krzykach już we wtorek było po 4,11

Ja zawsze patrze na Lukoil obok Ciebie. Weekendy zazwyczaj mają najtańsze.

 

 

Tak - mają. I całkiem niezłą zupę. Tankuję albo u nich, albo na Shellu koło Korony. Ceny zazwyczaj podobne, jakość paliwa też w sumie.

Odnośnik do komentarza

 

Ja o 95

 

95 dzisiaj na Shellu 4,22 :)

 

To zależy gdzie. Na Krzykach już we wtorek było po 4,11

Ja zawsze patrze na Lukoil obok Ciebie. Weekendy zazwyczaj mają najtańsze.

 

 

Tak - mają. I całkiem niezłą zupę. Tankuję albo u nich, albo na Shellu koło Korony. Ceny zazwyczaj podobne, jakość paliwa też w sumie.

 

No wlasnie z ta jakoscia to chyba nie do konca. Mialem kilka razy sytuacje w zimie, ze wtryski zaczynaly szalec po wizycie na tej stacji :/

 

Jak mialem Audi, to lalem nawet na F1 w Dlugolece (zdecydowanie najtaniej w okolicy) i nie bylo zadnych problemow. W nowym aucie musze uwazac co leje :/

Odnośnik do komentarza

Problem ze mną Gacku i jmku polega na tym, że nie wiem kurde skąd takie postawy wynikają. W poprzedniej nie mialem takich jazd. Ot poniedziałek-piatek i tak w kółko. Ja po prostu zawsze będę na coś narzekał, bo jestem wiecznie z czegoś niezadowolony.

 

I tak, zgadliście - wróciłbym do poprzedniej roboty jakbym miał taką szansę. Tam było stabilnie. A tu za dwa tygodnie może być po robocie.

Odnośnik do komentarza

To przestań marudzić. Zajebisty pomysł, marudzić na byle co (jak sam przyznajesz, nie wiesz sam skąd to wynika) i później narzekać, że są problemy.

Nie chcę brzmieć jak oszołom z dyplomem coachingu, ale nastawienie to połowa sukcesu. Jak idziesz do roboty myśląc o tym, kiedy jest ten piątek wieczór, to Cię nic przed piątkiem wieczór nie zadowoli.

Sam sobie przyczepiłeś kulę do nogi i narzekasz, że Ci ciężko się idzie. Mało która postawa mnie tak wkurza.

Nawiasem mówiąc tym gorzej wypadasz, że obok gdzieś tam jest jmk, który faktycznie ma na co narzekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...