Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jmk, tak piszesz o spełnianiu marzeń w aspekcie tego tunelu, to tak sobie myślę, że lepiej by dla Ciebie było jeszcze poczekać chwilę i po odłożeniu odpowiedniej sumy skoczyć ze spadochronem. Wrażenia zapewne nieporównywalnie większe. Oczywiście zakładając, że nie byłoby przeciwwskazań medycznych.

Odnośnik do komentarza

jmk, tak piszesz o spełnianiu marzeń w aspekcie tego tunelu, to tak sobie myślę, że lepiej by dla Ciebie było jeszcze poczekać chwilę i po odłożeniu odpowiedniej sumy skoczyć ze spadochronem. Wrażenia zapewne nieporównywalnie większe. Oczywiście zakładając, że nie byłoby przeciwwskazań medycznych.

 

Za rok planuję właśnie skok ze spadochronem.

Tunel kosztował 470zł za dwie osoby, a skok ze spadochronem koło 2 tysięcy. Bo nawet jak jest promo "skok za 500zł" to do tego trzeba doliczyć 200-300 za nagranie + strój itp i i tak wychodzi koło tysiaka za osobę.

Odnośnik do komentarza

 

jmk, tak piszesz o spełnianiu marzeń w aspekcie tego tunelu, to tak sobie myślę, że lepiej by dla Ciebie było jeszcze poczekać chwilę i po odłożeniu odpowiedniej sumy skoczyć ze spadochronem. Wrażenia zapewne nieporównywalnie większe. Oczywiście zakładając, że nie byłoby przeciwwskazań medycznych.

 

Za rok planuję właśnie skok ze spadochronem.

Tunel kosztował 470zł za dwie osoby, a skok ze spadochronem koło 2 tysięcy. Bo nawet jak jest promo "skok za 500zł" to do tego trzeba doliczyć 200-300 za nagranie + strój itp i i tak wychodzi koło tysiaka za osobę.

 

moi znajomi się zebrali jakoś w 10 osób i po promocji ich wyszło łącznie ~550 zł na głowę

Odnośnik do komentarza

 

Hokiej, poważne pytanie: jak widzisz jak ktoś kradnie rower to jak najbardziej OK jest danie mu w ryja i zabranie tego roweru dla siebie?

Poważna odpowiedź: nie, moja kolej: jeżeli ktoś kradnie Ci rower to jest ok danie mu w ryja i zabranie tego roweru?

 

 

danie w ryja nie, obezwładnienie tak :)

 

Odnośnik do komentarza

 

 

jmk, tak piszesz o spełnianiu marzeń w aspekcie tego tunelu, to tak sobie myślę, że lepiej by dla Ciebie było jeszcze poczekać chwilę i po odłożeniu odpowiedniej sumy skoczyć ze spadochronem. Wrażenia zapewne nieporównywalnie większe. Oczywiście zakładając, że nie byłoby przeciwwskazań medycznych.

 

Za rok planuję właśnie skok ze spadochronem.

Tunel kosztował 470zł za dwie osoby, a skok ze spadochronem koło 2 tysięcy. Bo nawet jak jest promo "skok za 500zł" to do tego trzeba doliczyć 200-300 za nagranie + strój itp i i tak wychodzi koło tysiaka za osobę.

 

moi znajomi się zebrali jakoś w 10 osób i po promocji ich wyszło łącznie ~550 zł na głowę

 

 

Nie wiem czy znajdę tylu odważnych w tym samym terminie ;).

 

No, ale będę kombinował za rok. To chyba ostatni taki punkt po drodze, który chcę zrealizować z tego rodzaju adrenaliny (była motolotnia, heide patk, teraz tunel).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pocieszyłeś mnie

;)

 

 

pisałem to w oparciu o wpisy Feanora w polityce wewnętrznej

Najprawdopodobniej uznam, że im więcej ludzi bierze, tym szybciej rząd się zawali ;)

 

Dzięki za gratki, jestem wniebowzięty :D

 

Rząd się nie zawali bo zabierze wszystkim milionerom jak ty a odda biednym ;)

Gratki :P

 

jannek ale to już było, komunizm się nazywało

 

Absolutnie się nie zgodzę nie masz racji!

Komuniści i PO zabierali biednym i dawali bogatym a teraz będzie tak samo czyli inaczej!

;)

Odnośnik do komentarza

 

Fak, dawno nie słuchałem S&M Metalliki, cały czas daje mocnego kopa...

Jedna z tych symfonicznych płyt, gdzie mam nieodparte wrażenie, że zespół swoje, muzycy orkiestry swoje. Tamtejszej wersji One nie da się słuchać :/

 

Eee tam, nie zgadzam się.

Zresztą shizzm, Ty to masz duszę hipstera, wszystko co się podoba masom negujesz (idealny przykład Twoje ostatnie krytykowanie Stranger Things ;)), a ja mam jednak duszę mainstreamowca i lubię prostą rozrywkę ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem te przeróbki nie do końca wyszły. Dziwnym trafem najlepiej "dopasowanym" kawałkiem jest No Leaf Clover, który przecież powstał w trakcie sesji nagraniowej z orkiestrą, a nie na zasadzie przekomponowywania starych piosenek.

 

A zresztą, nie wiem, czy w ogóle mi się podoba jakaś płyta, tzw. symfocznina.

Odnośnik do komentarza

No i niestety tacy ludzie jak Jaś mogą głosować........

I głosują na wspaniałych ludzi :wub:

#DamyRade!

Janek, gówno wiesz.

 

BTW- piszę tą magisterkę (Hawk ty juz skończyłeś :keke:) wszyło mi że na pana Januża bardzo chętnie głosowały osoby z wykształceniem gimnazjalnym, w tym pewnie wielu uczniów innych szkół (to już moje przypuszczenia), tak więc mit potwierdzony :keke:

Nie takie gówno bo studiowanie SM to czegoś zobowiązuje :P
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...