Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnijmy więc: Norbert wziął udział w turnieju pana Broga, czego jako naczelny MFM nie powinien robić, gdyż było to nieetyczne. On sam wie, dlaczego. Pan Brog zadeklarował bowiem 1/3 sponsoringu RM, a potem - dzień przed startem turnieju - wycofał się z tego mimo listu intencyjnego. Tylko dlatego, że razem z Piotrem Sebastianem nie zgodziliśmy się co do dwóch punktów regulaminu. Pan Brog nie postąpił z wydawcami MFM fair.

 

 

:D

Psychiatryk u mahdiego bardzo poprawił mi humor z rana :kekeke:

 

Pokaż co czytasz ;).

Odnośnik do komentarza

 

Wyjaśnijmy więc: Norbert wziął udział w turnieju pana Broga, czego jako naczelny MFM nie powinien robić, gdyż było to nieetyczne. On sam wie, dlaczego. Pan Brog zadeklarował bowiem 1/3 sponsoringu RM, a potem - dzień przed startem turnieju - wycofał się z tego mimo listu intencyjnego. Tylko dlatego, że razem z Piotrem Sebastianem nie zgodziliśmy się co do dwóch punktów regulaminu. Pan Brog nie postąpił z wydawcami MFM fair.

 

 

:D

Kurwa Pan Brog brzmi jak czarny charakter z komiksu o Batmanie :D

Odnośnik do komentarza

Dobra to mam jeszcze tylko rozkmine o chorwacje xD

 

W Chorwacji jest taki myk, że możesz jeździć poza autostradami, które są płatne, ale wtedy musisz mieć dokładnie przygotowaną trasę, bo znaki i navi będą CIę na siłę prowadziły na autobahna ;)

Odnośnik do komentarza

Miałem napisać o Stranger Things, żeby trochę ostudzić pochwalne opinie :kekeke:, ale coś nie mogę się zebrać do dłuższej wypowiedzi :/


 

Widziałem wczoraj i... złamałem się, pierwszy raz coś kupiłem z cdkeys :/

 

co w tym było strasznego?

 

 

Olałem swoje własne zasady, że kupuję tylko ze sklepów autoryzowanych ;). Jednak hajs był silniejszy ode mnie :/

Odnośnik do komentarza

Kurde, serio? Został mi jeden odcinek i na razie byłem zadowolony, fakt że najlepsze były do mniej więcej 6, 7 odcinka, ale to i tak był moim zdaniem super poziom. No i niestety Winona zaczyna denerwować, a szkoda, bo bez niej nie ma aktora do którego bym się przyczepił :-k

Ale ja nie mówię, że ostatni odcinek to dno. Rzeczywiście jak pierwsza połowa sezonu jest na ocenę 5, tak druga na 4, a końcówka to może nawet 4-/3+, czyli dalej dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dobra to mam jeszcze tylko rozkmine o chorwacje xD

W Chorwacji jest taki myk, że możesz jeździć poza autostradami, które są płatne, ale wtedy musisz mieć dokładnie przygotowaną trasę, bo znaki i navi będą CIę na siłę prowadziły na autobahna ;)

Wydłuży mi to znacznie drogę jezeli jadę na Split?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra to mam jeszcze tylko rozkmine o chorwacje xD

W Chorwacji jest taki myk, że możesz jeździć poza autostradami, które są płatne, ale wtedy musisz mieć dokładnie przygotowaną trasę, bo znaki i navi będą CIę na siłę prowadziły na autobahna ;)

Wydłuży mi to znacznie drogę jezeli jadę na Split?

 

 

Musisz sprawdzić - ja jechałem do Zadaru i zrobiliśmy raptem kilkanaście kilometrów więcej, ale za to jechaliśmy nad samą wodą i widoki rozjebały system.

 

BTW. jak jedziesz przez Austrię, to oprócz tego, że są winiety, to niektóre tunele są dodatkowo płatne (kilka lat temu, to było coś koło 10 Euro), bo zostały wybudowane przez firmy zewnętrzne, które teraz odbierają hajs za inwestycję (i przez ileś tam lat będą jeszcze płatne). Zdaje się, że na mapach google to było jakoś zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...