Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Wylalem se caly jebany kubek herbaty na laptopa :/ schnie, ale raczej po chopie :/

Z cukrem lub sokiem czy bez?
I przede wszystkim, jakiej marki herbata?
A jakie to ma znaczenie

Takie samo, jak czy z sokiem :P

 

Takie spostrzeżenie.

 

Tutejsze gimbusy (i w sumie młodzież licealna, powiedzmy tak 13-17 lat) chyba mają w modzie nie mycie się. Pierdzieleni tak jebią potem, że nie idzie przy nich wystać w metrze czy na ulicy. :| Żeby to był jeszcze jednostkowy przypadek, ale to niemal za każdym razem smród aż wywraca oczy. Ja rozumiem dorastanie i często problemy z potliwością, ale do cholery nie w takim stopniu. :/

 

Musiałem się wyżalić :)

Mi tam tylko nogi śmierdzą :(

Widocznie zbyt rzadko robisz przy sobie.
Nie to wina Kubotów :P
Odnośnik do komentarza

Drama na MFM przednia. Awangardą uśmiechu jest imć Egurian. Streszczam jego kluczową wypowiedź:

 

"Hej dziewczyno, czy Ty i Nasci w ogóle ludźmi jesteście, że tak plujecie na Mahdiego i brutalnie szantażujecie żonę Jego, panią Agnieszkę? Dzieciaki, won mi z tego miejsca, które brukacie swym istnieniem.

Mahdi, czy na posadzie zastępcy redaktora naczelnego jest wakat? :) "

 

Tym sztychem błyskotliwym na końcu zabił mnie i pogrzebał. :lol:

Odnośnik do komentarza

Drama na MFM przednia. Awangardą uśmiechu jest imć Egurian. Streszczam jego kluczową wypowiedź:

 

"Hej dziewczyno, czy Ty i Nasci w ogóle ludźmi jesteście, że tak plujecie na Mahdiego i brutalnie szantażujecie żonę Jego, panią Agnieszkę? Dzieciaki, won mi z tego miejsca, które brukacie swym istnieniem.

Mahdi, czy na posadzie zastępcy redaktora naczelnego jest wakat? :) "

 

Tym sztychem błyskotliwym na końcu zabił mnie i pogrzebał. :lol:

Powinno się otworzyć temat FMF quotez :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Drama na MFM przednia. Awangardą uśmiechu jest imć Egurian. Streszczam jego kluczową wypowiedź:

 

"Hej dziewczyno, czy Ty i Nasci w ogóle ludźmi jesteście, że tak plujecie na Mahdiego i brutalnie szantażujecie żonę Jego, panią Agnieszkę? Dzieciaki, won mi z tego miejsca, które brukacie swym istnieniem.

Mahdi, czy na posadzie zastępcy redaktora naczelnego jest wakat? :) "

 

Tym sztychem błyskotliwym na końcu zabił mnie i pogrzebał. :lol:

to mówiłem ja, Jarząbek Wacław :lol:

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, skompilowałem kilka jego wypowiedzi :) Na przykład to z szantażem pada gdzie indziej :) Oryginał:

 

 

Przecież Mahdi z tego co pisze dał mu wybór w jego sumieniu, czy ma tam się angażować czy nie? Kto czym manipuluje? Nascimento nieładnie postąpił z Mahdim i stroną której był naczelnym. A to jak się zwracał do Agi czy Mahdiego, ludzi którzy mogliby być jego rodzicami to sorry...

 

Mahdi: jest wakat w zastępcy naczelnego?!!!

 

<3

Odnośnik do komentarza

Rozebrałem kompa na taile, osuszyłem, 2h odczekałem i wstał :) ile miałem czekać?

Aaaa to zmienia postać rzeczy ;)

Drama na MFM przednia. Awangardą uśmiechu jest imć Egurian. Streszczam jego kluczową wypowiedź:

 

"Hej dziewczyno, czy Ty i Nasci w ogóle ludźmi jesteście, że tak plujecie na Mahdiego i brutalnie szantażujecie żonę Jego, panią Agnieszkę? Dzieciaki, won mi z tego miejsca, które brukacie swym istnieniem.

Mahdi, czy na posadzie zastępcy redaktora naczelnego jest wakat? :) "

 

Tym sztychem błyskotliwym na końcu zabił mnie i pogrzebał. :lol:

Generalnie albo to jest dubel konto, albo ktoś mu za to płaci, żeby wklejał to co Mahdi napisze. Bo to się nie mieści w głowie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...