Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

lob

L1 + kwadrat lub

szybko po nacisnieciu strzalu (kwadrat) nacisnac R1 lub

(trzeba ustawic w opcjach) 2x kwadrat (dosc szybko)

mocne precyzyjne uderzenie

R2 + kwadrat

strzał przewrotką

trzeba sie odpowiednio ustawic + kwadrat

gra z klepki

L1 + X (pierwsze podanie) + X (oddanie po ziemi do nogi) lub

L1 + X (pierwsze podanie) + O (oddanie gora)

L1 + X (pierwsze podanie) + trojkat (oddanie na dobieg)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Grałem sobie w PESa 09. Podłączyłem sobie pada, no i grałem. W połowie meczu chciałem jednak zagrać na klawie (lepiej mi szło), więc przesiadłem się i zacząłem grać na klawie. I klawiatura odmówiła posluszństwa :/ Nic nie wciskałem, a zawodnik biegł...wciskam strzałkę w bok, to po kilkunastu seknudach dopiero skręci...no nie da się grać. Odłączyłem całkiem pada z kompa, włączyłem grę - to samo. :|

A klawa działa dobrze, zobaczyłem w PES6 - działa. :/

Odnośnik do komentarza
Uruchom ponownie komputer, a jak nie to może usuń pada z "Kontrolerów Gier" z panelu sterowania :-k

Albo ustaw od nowa sterowanie w grze :-k

 

Uruchamiałem ponownie, sterowanie klawiatury też od nowa robiłem. Tylko kontrolera nie usuwałem z panelu...ale chyba go tam nie będzie, bo on jest odłączony, a jest pod USB.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem PES-a 2009, zainstalowałem E.V.O.L.U.T.I.O.N Patch 2009, a wraz z nim Kitserver. Jako, że w PES-a nie grałem przez ładne 4 lata, zapomniałem jak w PES-ie mając Kitserver zmieniać oddzielnie koszulki i spodenki. Kitserver jest chyba dobrze zainstalowany bo po wybraniu drużyn, w menu gdzie w standardowy sposób wybieram koszulki, widać trykoty dodane przez patch. A i jeszcze jedno - oczywiście wcześniej zainstalowałem patch 1.20.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...