Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa to automatyczna zmiana zawodnika, która po prostu czasami wkurwia, szczególnie przy podwajaniu krycia, po wybiciu piłki zawodnicy potrafią się zmienić po 5 razy.

 

Przecież możesz przestawić w opcjach sterowania pomiędzy "assisted" i "semi-assisted" i nie ma problemu przełączania...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zupełnie inaczej, co pewnie zauważyłeś po demie. O wiele bardziej, nie wiem jak to nazwać hmhm taktycznie ? Poza jednostkami typu Messi, ciężko jest samemu dużo wymyślić. Więcej się gra podaniami, strefą ipt. Błędów wciąż masa, "inteligencja' kompa czasem mocno zadziwia, aczkolewiek ma też pozytywne momenty. Dla mnie lepsza niż 9, a 9 uważałem za najlepszą :-).

Odnośnik do komentarza

W 9 grało mi sie bardzo fajnie. Po rozegraniu kilku meczów w 10 moge stwierdzic, ze:

- gra sie duzo trudniej

- nie ma rajdów jednym zawodnikiem przez pół boiska,

- cieżko nawet wygrac drybling 1 na 1,

- jak na razie nie potrafie zrobic fajnej składnej akcji,

Napisze wiecej, bo rozegrałem jak na razie z 10 meczy a to za mało, zeby sie do konca przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nieco zbyt bardzo utrudnione kiwanie, to zawsze byłą esencja PES-ów dynamika a tutaj czuje się jakbym grał w FIFE. Ponoć motion capture było robione na Messim a wygląda jakby zamiast siebie przysłał na sesje pociąg z węglem. Rozumiem, że chcieli wyeliminować takie kwiatki jak w 09, gdzie jednym zawodnikiem i jednym zwodem przechodziło się całe boisko. Niestety wrzutki w grze masakrują, wpada po nich mnóstwo goli a obrońcy przeciwnika zachowują się jak nasi reprezentanci. Można powiedzieć, że dobrze wyczuwając wszystko istnieje schemat po którym zawsze wpada gol. Wypuszczenia dołem są bezużyteczne, natomiast wypuszczenia górą sieją spustoszenie w szeregach rywali. Druga sprawa to faule, to co tutaj się wyrabia to jakaś farsa, wślizgi od tyłu zupełnie nie w piłkę a sędzia puszcza, tylko po to, żeby zaraz zagwizdać faul za zagranie ciałem :roll: Bramkarze to już saga, wychodzą do piłki którą sami tylko widzą, mijają się z nią itp. itd. Ah no i z mniejszych wkurwów nie podoba mi się strzelanie karnych :D A Konami po raz kolejny dało czadu i patrząc na niektóre skłądy idzie turlać. Niedzielana w Wiśle jeszcze idzie przełknąć, ale Scheve w Chelsea?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...