Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

No, patch trochę zajmuje, jeśli chodzi o ściąganie, ale za to jest rewelacja :) przyśpiewki zrobiły na mnie wrażenie, choć miałem z nimi styczność przy moim ostatnim pesie, na którym się zatrzymałem, mianowicie przy piątce :D. Świetne są te efekty, kamera też mi się podoba ;) miałem tylko dwa klawisze przestawione, ale to chyba żaden problem, to tak nawiasem mówiąc :). Samo intro mnie powaliło z piosenką hymnu ekstraklasy :keke: no i przyśpiewki picuś glancuś, choć grałem Lechem to trochę niewyraźne :P

 

Mam też pytanie, bo zatrzymałem się na pesie 5, tam można było ustawić w gwiazdkach (od 1 do 3) ilu jest kibiców przyjezdnych i też coś tam śpiewali, tu gram, nie widzę tej opcji, no i to przeszkadza, bo u gospodarzy ciągle lecą przyśpiewki dla gospodarzy, dla gości nie ma nic, gdzieś idzie to zmienić, czy po prostu już nie ma tej opcji, żeby ustawić doping dla gości ? :>

Odnośnik do komentarza
No, patch trochę zajmuje, jeśli chodzi o ściąganie, ale za to jest rewelacja :) przyśpiewki zrobiły na mnie wrażenie, choć miałem z nimi styczność przy moim ostatnim pesie, na którym się zatrzymałem, mianowicie przy piątce :D . Świetne są te efekty, kamera też mi się podoba ;) miałem tylko dwa klawisze przestawione, ale to chyba żaden problem, to tak nawiasem mówiąc :) . Samo intro mnie powaliło z piosenką hymnu ekstraklasy :keke: no i przyśpiewki picuś glancuś, choć grałem Lechem to trochę niewyraźne :P

 

Mam też pytanie, bo zatrzymałem się na pesie 5, tam można było ustawić w gwiazdkach (od 1 do 3) ilu jest kibiców przyjezdnych i też coś tam śpiewali, tu gram, nie widzę tej opcji, no i to przeszkadza, bo u gospodarzy ciągle lecą przyśpiewki dla gospodarzy, dla gości nie ma nic, gdzieś idzie to zmienić, czy po prostu już nie ma tej opcji, żeby ustawić doping dla gości ? :>

Z tego co wyczytałem na tamtym forum z kad pochodzi ten patch to autorzy nie wiedza jak, albo nie potrafia ustawic tak aby podczas meczu wystepowaly przyspiewki zarowno gospodarzy jak i gosci. Troche to denerwujace ale chlopaki i tak wykonali kawal dobrej roboty ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...