Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

1mb radiówka. Niby zawsze mam zieloną kropkę ale uj wie jak to tam jest.

 

A ty grasz na PC? Na konsolach praktycznie wszyscy narzekają na lagi, opóźnienia w reakcji zawodników, przez co gra w obronie nie istnieje :/ Wystarczy grać Barcą a Messim można ograć każdego. I niestety 80% ludzi idzie na łatwiznę i grają Barcą albo Argentyną :|

Odnośnik do komentarza
A ty grasz na PC? Na konsolach praktycznie wszyscy narzekają na lagi, opóźnienia w reakcji zawodników, przez co gra w obronie nie istnieje :/ Wystarczy grać Barcą a Messim można ograć każdego. I niestety 80% ludzi idzie na łatwiznę i grają Barcą albo Argentyną :|

 

Masz racje. Ja gram na ps3, podlaczona mam konsole bezposrednio do modemu kablem, lacze 10 mb. Grałem z gosciem z UK na brytyjskim serwerze i sie grac nie dalo:( Probowalem kilka razy i zawsze to samo. A drugi problem jest taki, ze moja ulubiona Barca jest samograjem i wiele razy przeciwnicy wybierali Barce, tylko po to, zeby latwo wygrac. Jeden mnie ladnie wystawil, wybral Walie, to mysle, wybiore cos na poziomie, wiec wybralem Polske i zatwierdzilem, a ten zmienil na Barce:D

Ale online jest niedopracowany strasznie...

Odnośnik do komentarza

Nie takie sztuczki znam jeszcze z PES 6. Jeśli chodzi o multi, nie licząc lagów o których piszecie i które na pewno opóźnią mój zakup tej gry to samograje są olbrzymią bolączką tej gry. W 6 Inter i Chelsea były tak przepakowane, że 90% pojedynków odbywały się pomiędzy tymi ekipami. Jak tylko połączyło się z serwerem to wyścig pt. "kto pierwszy weźmie Inter". Oceniając demo 2009 stwierdzam, że Barca jest nieprzyzwoicie silna. Co najgorsze nie wiadomo skąd takie przepakowania się biorą, bo Barca grała w zeszłym sezonie dno, a tutaj Eto'o jest nie do zatrzymania momentami, a o Messim nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to PES 2009 zaskoczył mnie pozytywnie w stosunku do poprzednika, ale na PC to zawsze było co innego niż kiedyś na PS albo na PS 2. Mimo wszystko gdzieś nie ma tego klimatu (mimo, że stary, dobry pad do PS radzi sobie poprzez przejściówkę :] ) albo koloryzuje bo byłem wtedy młodszy i nie zwracałem na wiele szczegółów uwagi. Jednakże ta fotka jest mocna...

Odnośnik do komentarza

Patch 1.2 wydany:

 

http://rapidshare.com/files/162397646/PES2...ficial.zip.html

 

Instalując Patch 1.2 otrzymamy możliwość:

- korzystania z dwóch nowych opcji: Replay Upload (czyli opcja wrzucania powtórek swoich bramek bezpośrednio do sieci) oraz Theatre of Legends (czyli oglądanie wrzuconych przez graczy replay'ów)

- ściągania oficjalnych aktualizacji (like Windows;) spreparowanych przez Konami.

 

 

 

Ponadto:

- zaktualizowano składy drużyn klubowych oraz reprezentację Francji (składy aktualne na dzień 31.08.2008),

- zaktualizowano stroje oraz twarze zawodników w wielu drużynach,

- dodano 4 licencjonowane kluby w hiszpańskiej Liga BBVA. Są to Atletico Madrid, Sevilla FC, Racing Santander oraz Real Valladolid,

- poprawiono jakość połączenia pomiędzy użytkownikami w trybie Network,

- zredukowano czas oczekiwania na drugiego gracza,

- do minimum zredukowano ilość zerwanych połączeń (często pojawiał się komunikat o złej jakości połączenia),

- naprawiono opcję automatycznego logowania do sieci,

- do 25 zwiększono liczbę licencjonowanych drużyn w trybie Ligi Mistrzów.

 

Zainstalowanie patcha nie wpłynie na zachowane wcześniej stany gry np. w trybie Become a Legend.

 

za issonline.pl

Odnośnik do komentarza

Co do tego patcha, to fajnie, ze dodali nowe druzyny, w Barcy jest Gudjohnsen juz, ale zastanawiam sie, czy Ci Panowie nie slyszeli o innym zawodniku, ktory stal sie rewelacja rozgrywek i regularnie gra w pierwszej druzynie, czyli Busquetsie??

 

A w BAL, w drugim sezonie w Psv, wygralem lige, puchar i puchar mistrzow, wiec czas na kolejny krok. Przeszedlem do Milanu i od nowa, trzeba sie pokazac:( W pierwszym treningowym gol, w drugim gralem juz w lepszym Milanie i strzelilem 3. Teraz mam juz lawke, ale nawet nie wszedlem, choc moi baty zbieraja od druzyn typu Siena:(

Odnośnik do komentarza
Co do tego patcha, to fajnie, ze dodali nowe druzyny, w Barcy jest Gudjohnsen juz, ale zastanawiam sie, czy Ci Panowie nie slyszeli o innym zawodniku, ktory stal sie rewelacja rozgrywek i regularnie gra w pierwszej druzynie, czyli Busquetsie??

 

A w BAL, w drugim sezonie w Psv, wygralem lige, puchar i puchar mistrzow, wiec czas na kolejny krok. Przeszedlem do Milanu i od nowa, trzeba sie pokazac:( W pierwszym treningowym gol, w drugim gralem juz w lepszym Milanie i strzelilem 3. Teraz mam juz lawke, ale nawet nie wszedlem, choc moi baty zbieraja od druzyn typu Siena:(

Na jakim poziomie grasz??

 

Ja na razie jestem w drugim sezonie i po przerwie zimowej podpisałem kontrakt z Newcastle United. Na początku gralem w West Ham United. W polowie pierwszego sezonu wychodzilem juz w pierwszym skladzie, ale problemy byly z kondycja(sil starczalo na 60min). Gram na Top Playerze. Na razie bez sukcesów. W sumie w lidze mam strzelonych 5 bramek, gram na środku pomocy.

Odnośnik do komentarza
Na jakim poziomie grasz??

 

Nigdy nie bylem wirtuozem, wiec gram na 3 poziomie, nie pamietam nazwy, na jednym nizej wygrywam okrutnie, a na poziomie wyzej nie potrafie strzelic bramki, wiec poziom adekwatny do moich umiejetnosci:) Gdybym uruchomil na Top Player jak Ty, to nie bylaby masakra z moimi umiejetnosciami:D Co do tego zmeczenia to mam to samo, ale przypuszczam, ze to wina duzej ilosci sprintow z przyciskiem R1. Generalnie gryby nie ten tryb, to bym w Pes09 nie gral sam, zazwyczaj w takie gry gram tylko ze znajomymi. ale become a legend wciaga bardzo

Odnośnik do komentarza

ee tam Barca moze przepakowana z przodu ale jak sie ich przycisnie to obrona cieniutka a VV jest tak w PES slaby ze glowa boli :] dla mnie Inter jest szalenie mocny w tej czesci bo doczekal sie oprocz swietnych napastnikiw ( Zlatan, Adriano, od biedy Crespo i Cruz na wrzutki :) ) to jeszcze ma szybkich skrzydlowych i dupa blada :D o obronie nie wspominam bo tam to do wyboru do koloru no i gk lepsi obaj niz w Barcelonie :) mi ostatnio zarabiscie sie gra Serbia :] bo w obronie mam Vidica i spółkę :) moze nie ma szybkich skrzydlowych ( z musu gram Kezmanem na skrzydle :) ) ale z przodu jak wystawie Pantelica i Zigica to pieklo jest :) szczegolnie ten 2 w polu karnym robi młyn :) w środku pola Dejan dzieli i rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Co do tego patcha, to fajnie, ze dodali nowe druzyny, w Barcy jest Gudjohnsen juz, ale zastanawiam sie, czy Ci Panowie nie slyszeli o innym zawodniku, ktory stal sie rewelacja rozgrywek i regularnie gra w pierwszej druzynie, czyli Busquetsie??

 

A w BAL, w drugim sezonie w Psv, wygralem lige, puchar i puchar mistrzow, wiec czas na kolejny krok. Przeszedlem do Milanu i od nowa, trzeba sie pokazac:( W pierwszym treningowym gol, w drugim gralem juz w lepszym Milanie i strzelilem 3. Teraz mam juz lawke, ale nawet nie wszedlem, choc moi baty zbieraja od druzyn typu Siena:(

Na jakim poziomie grasz??

 

Ja na razie jestem w drugim sezonie i po przerwie zimowej podpisałem kontrakt z Newcastle United. Na początku gralem w West Ham United. W polowie pierwszego sezonu wychodzilem juz w pierwszym skladzie, ale problemy byly z kondycja(sil starczalo na 60min). Gram na Top Playerze. Na razie bez sukcesów. W sumie w lidze mam strzelonych 5 bramek, gram na środku pomocy.

 

Też pogrywam w Newcastle, tyle że na pozycji SMF/RMF :) Wcześniej grałem dla Birmingham ale w zimwym okienku przeszedłem do Srok, gdzie dosyć szybko znalazłem się na ławce. Po sezonie pytał o mnie Bolton i Chievo, ale zostałem w Anglii i jak na razie wyszedłem 4 mecz z rzędu w podstawowym składzie a mam tylko 1 asystę na koncie :) Cel: zagrać dla Man U :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja gram teraz 3 sezon w BAL i nie wiem czy cos mam zrypane bo zamiast lepsze kluby "mnie" kupic to mam oferty od gorszych klubow a mam duzo strzelonych bramek i gram juz 2 i pol sezonu w Rodzie JC, teraz wygrałem z z klubem puchar ligi i European Champions Cup i otrzymałem oferte od Twente :/ normalnie juz mi sie brzydnie w tej rodzie grac :PP a umiejetnosci rosna jak slimakowi :/ Przybyło może komuś punktów Strength po jakims czasie gry? Bo jak tych punktow z czasem nie przybedzie to chyba bede skazany caly czas byc slabym zawodnikiem :P

Odnośnik do komentarza

Tak teraz wpadłem na pomysł, że w tym całym BAL powinno się umiejętności zdobywać na treningach (ale nie tylko). I np. taki slalom między pachołkami przynosiłby nam lepszą technikę/panowanie nad piłką. Idąc dalej tym tokiem myślenia - mielibyśmy zaznaczone miejsce na bramce w które trzeba trafić z rzutu wolnego (rośnie celność i wykonywanie wolnych) itd. itp.

 

Myślę, że byłoby wtedy znacznie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Tak teraz wpadłem na pomysł, że w tym całym BAL powinno się umiejętności zdobywać na treningach (ale nie tylko). I np. taki slalom między pachołkami przynosiłby nam lepszą technikę/panowanie nad piłką. Idąc dalej tym tokiem myślenia - mielibyśmy zaznaczone miejsce na bramce w które trzeba trafić z rzutu wolnego (rośnie celność i wykonywanie wolnych) itd. itp.

 

Myślę, że byłoby wtedy znacznie ciekawiej.

niewatpliwie, jednak skopiowac NSS do 3d to nie taka latwa sprawa

Odnośnik do komentarza

Become a Legend jest czymś, czego oczekiwałem od dawna w grze piłkarskiej. Jedni twierdzą, że jest nużący, ale to oczywiście kwestia gustu. Osobiście świetnie się przy nim bawię. Pierwszą połowę sezonu spędziłem w Middlesbrough strzelając 5 bramek jako środkowy napastnik. Później przeszedłem do West Ham gdzie na zakończenie rozgrywek miałem zdobytych w sumie 9 bramek (razem 14 goli w sezonie). W drugim sezonie jestem jak narazie nie do powstrzymania, w sumie w rozgrywkach ligowych i pucharze uefa w 6 spotkaniach strzeliłem 9 goli. Nie mogę zwalniać tempa bo chciałbym dostać telefon od Benhakera jeszcze przed finałami Mistrzostw Świata :rotfl: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...