Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawdzam, czy mój komputer spełnia wymagania pisze mi ze VRAM mam 384. Czy to jest uzaleznione od ilosci ramu w moim kompie?? mam 2gb czy te 384 to nie za mało?? Jak myle się prosze mnie uswiadomic. Dzieki.

 

PS. Mam karte zintegrowana na plycie i moge grac tylko na low, ale w pesa sie nie gra dla grafiki przeciez:) Czy wasza murawa tez tak sztucznie wyglada?? Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza

PES 2009 to chyba pierwsza wersja jaka mi się podoba od czasu świetnej 4 i genialnej 5. Niestety nadal nie dorasta im do pięt, ale jest na dobrej drodze, żeby wrócić po poprzedniego dynamizmu gry. Sam BAL jako pomysł jest świetny, z wykonaniem zdecydowanie gorzej, chociaż i tak potrafi sprawić sporo radości, więc zapewne w następnych częściach będzie to mocna strona gry. Cóż, nie pozostaje nic innego jak granie i czekanie na kolejne patche, niekoniecznie te oficjalne ;]

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Konami lekko się skompromitowało. Wydali na rynek grę, która jest nie dopracowana. Gra wychodzi w październiku a we wrześniu skończyło się okienko i nie dali razy uzupełnić najważniejszych transferów. Bo chyba słyszeli, że Robinho odszedł do ManC. Ale w grze tak nie jest. Wolą zostawić pracę dla fanów, którzy za nich odwalą robotę i zrobią aktualne składy. I do tego problemy ze stabilnością gry.

Odnośnik do komentarza
A miałeś zainstalowanego patcha ?

Wcześniej nie miałem bo karierę rozpocząłem zanim patch się pojawił, więc nie chciałem sam sobie psuć sejwa. Teraz oczywiście już mam.

 

Zastanawiam się nad kupnem nowego PES-a. Chciałem się was zapytać czy warto? Poprzedni PE nie wciągnął mnie na dłużej. Tlko 6 i 5 tak naprawdę pochłonęły mnie do reszty. I mam pewne obawy przed kupnem nowej gierki.

 

Ogólnie jakieś cudo to to nie jest. Ja kupiłem bo znalazłem świetną ofertę (ok. 76 zł razem z przesyłką, w momencie gdy inne oferty nie schodziły z ponad 100 kilku złotych). Na razie jestem średnio zadowolony, ale PES jak to PES, czekam na jakieś porządne patche, które podniosą miodność gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...