Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka uwag:

1. Przy autach przeciwników na naszej połowie, gdy wyrzut jest cofający na ich stronę, to nasz debil stojący bliżej bramki zaczyna lecieć za piłką, pozostawiając drugiego przeciwnika na zajebistej pozycji. I tak w kółko.

2. Czasami mam wrażenie, że komputer strzela gole z dziwnych pozycji, bo po prostu wie, kiedy bramkarz nie wybroni. Moi zawodnicy z takich rzeczy nie potrafią nic zrobić.

3. Rzut karny jest strasznie słabowity, piłka zanim wpadła do bramki zdążyła się dwa razy od ziemi odbić.

 

Łatwiej mi się też strzela wolne.

Odnośnik do komentarza

mam :) ktotki tes BAL :) Greg Dacevic serbski DMC ( bo nie mozna jednak grac klasycznym obronca ze nie wspomne o bramkarzu :/ ) hehe generalnie gra chodzi mi lepiej niz poprzedni PES na lapku :o zero ciecia itp rewelacja :) BAL mimo okropnych niedorobek itp urozmaica jako tako gre solo :) jednak juz ostrze sobie zeby na turnieje z kumplami :)

Odnośnik do komentarza

BAL jest naprawdę świetny, fakt ma sporo błędów, jest trochę niedopracowany, ale i tak jest świetny. To pewnie będzie jeden z powodów kupna PESa w przyszłym roku - bo mam nadzieję, że pomysł rozwiną :) Szkoda trochę, że Konami w ogóle prawie nie potrafi skorzystać z licencji, które posiada - np LM, jak już mają do tego licencję, to mogliby to wcisnąć w BAL, a nie jakiś European Champions Cup, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Gram na 1024:768, najwyższe detale itd i problemów nie ma, moze to jest wyjście.

Ogólnie żałuję wydanych pieniędzy, w porównaniu do demka FIFY 09 prezentuje się kiepsko. Uważam, że popełniłem błąd, trzeba było łapać za EA ;) .

Grałem w poprzedniczkę KONAMI i mi się bardzo podobało, liczyłem, że wiele się zmieni, oczywiście na dobre, a tutaj dupa ;) . Pierwszy sparing i wygrywam 4:0, poziom professional, mecz Inter-Milan, czyli należy wywnioskować, ze silnik gry nie uległ zmianie. Parady bramkarzy to nadal dno, wyglądają co najmniej śmiesznie. Nie zmieniły się też podania, nadal są silne i dokładne, co akurat w porównaniu z FIFĄ bije rywala na głowę ;) . BAL, zagrałem póki co 2 mecze, ale średnio mi się to podoba, tryb Zostań Gwiazdą lepszy, ponieważ możemy w dowolnym momencie prosić o piłkę, to my decydujemy czy zostanie zagrana górą, czy dołem. W PESie jak już podadza, to tylko po ziemi :| .

I jak ktoś wspominał menu to zło!

 

Tak oczywiście, bo na boisku zawsze tak jest, krzyczysz i ci podają piłkę :> Bez przesady, jak się znajdziesz na wolnym polu, to i podanie cię znajdzie. Przykro mi że niektórzy wolą iść na łatwiznę :/ Tym się właśnie różni arkadowa FIFA od symulacji jaką jest PES.

 

Jeśli Konami nie wyda patcha, a raczej nie wyda, bo nigdy nie wydało to będzie to naprawdę nabijanie klienta w butelkę i robienie z ludzi idiotów.

 

Masz rację w ogóle nie wydali, do 2008 tylko 2 :roll:

 

Generalnie widzę że po 10 krokach w tył przy PSE2008 tutaj już są 2 kroki w przód i o ile nic nie spartolą 2010 będzie najlepszą grą serii.

Odnośnik do komentarza
Masz rację w ogóle nie wydali, do 2008 tylko 2 :roll:

 

A czytałeś wszystkie posty które napisałem? Wpierw czytaj, a później wypominaj

 

Napisałeś, że nigdy nie wydali patcha. I się mylisz, więc jak to powiedziałeś wypomina słusznie.

 

Kolejny czytający temat.

W PESa 2008 nie grałem bo mnie irytował strasznie.

Do PESa 6 patcha nie było.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak tam kariera :keke: ja po zabawie na DMC gram na nowo :) Zaczynalem jako CMF w WBA :) dodalem sobie foto na maske hehe :) jako kraj wybralem Rumunie. Kilka gierek treningowych i trener powoli mnie dostrzegal :), czesto wchodzilem z lawki a najwieksze osiagniecie to wejscie w 78 minucie w meczu z Man Yooo przy stanie 1-1 i dosrodkowanie wprost na glowe Bednara dajace wygrana :) pod koniec 1 rundy wbilem sie do skladu na stalem, niestety czesto trener wystawia obok mnie liliputa :/ czyli jakiegos Koreańczyka albo Portugalczyka :/ i to ja musze walczyc z o gorne pilki w srodku pola. W polowie sezonu dostalem oferte nie do odrzucanie :D Sroki mnie wykupily :) gra jednak spelnia marzenia bo juz na pierwszym treningu gralem w druzynie z Vidkua i Smithem :] narazie siedze na lawie, ale juz Butt i Barton trzesa gaciami :] statystyki mam biedne jak mysz kościelna, ale jak trafie z czerwoną formą to mozna cos pobiegac na skrzydla nawet :) raz nawet bramke w lidze strzelilem ale Ślusarski byl na spalonym i dupa :/ aa gram na kamrze Wide ( ustawionej na pilke ) ten Vertical mnie przerazał :/ zreszta na wide nie odzywczaje sie za bardzo od normalnej gry bo zbliza sie 1 turniej o zgrzewe piwa ;]

Odnośnik do komentarza

A co posypał Ci się?

 

Jest napisane:

"Aktualizacja ma jednak jeden mankament: po instalacji patcha mogą wystąpić trudności z uruchomieniem zapisanych stanów gry z wersji 1.0.", więc trzeba się z tym liczyć :>

 

 

Lista zmian

 

Instalacja łatki rozwiąże następujące problemy:

Problemy z działaniem gry w rozdzielczości wyższej niż 1280x720.

 

I to wszystko? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...