Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

FIFA: Nowa lepsza grafika, cudowne stadiony, mordy bardzo dopracowane, bramkarze interweniują dobrze, i jak dotąd nie znalazłem błędów!

PES: Słaby, jeszcze gorszy od 2008, grywalność taka sobie, piłkarze dalej się bujają jakby byli naje**** i tak samo tez biegają, gra jest za powolna, piłkarze są za duzi, na powtórce każdy piłkarz, oprócz uderzającego ma otwartą gębę jakby nie wiem co widział :)

Ale są też plusy, np bardzo mi się spodobało jak twórcy PESa podchodzą do stałych fragmentów gry, jeżeli chodzi o poszczególnych piłkarzy, np. Cristiano Ronaldo jak uderza to wygląda identycznie jak w życiu, tak samo jak Pirlo itp. Błędy to już tam widzieliście Brudinho się tym zajął ;)

Jednakże nic nowego w PESie nie ma, pomijając Champions League. Zagram w PESa tylko własnie dlatego ;) Menu jest okropne :(

 

Także bez bólu mogę powiedzieć, że EA Sports mnie ogromnie zaskoczyło w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
FIFA: Nowa lepsza grafika, cudowne stadiony, mordy bardzo dopracowane, bramkarze interweniują dobrze, i jak dotąd nie znalazłem błędów!

Dodatków do PES mnogo, setki stadionów w grze i twarze do wyboru do koloru.

i jak dotąd nie znalazłem błędów!

Inni mieli mniej szczęścia...

 

http://pl.youtube.com/watch?v=5oAow8E6M7U

http://pl.youtube.com/watch?v=rv69jXU4ols

http://pl.youtube.com/watch?v=8YRTfvWwPJQ

 

i tak dalej...

 

Nie ma gry bez bugów.

Odnośnik do komentarza

cytat z issonline ;)

 

" Musisz po zakończeniu pierwszej fazy rozpakowywania wejść do do TEMP'a (standardowo jest ukryty) w /docs&settings/twojprofil/ustawienia lokalne i znaleźć folder w którym jest plik Pro Evolution Soccer 2009 DEMO.msi. Wszystkie pliki z tego folderu przenieś na inną partycję i odpal Pro Evolution Soccer 2009 DEMO.msi. "

Odnośnik do komentarza
Właśnie. Pod tym względem PES jest daleko w tyle, niestety. KONAMI rzuciło jakieś pięć trików i to ma wystarczyć? :/

Patrząc na ten filmik z FIFA09 można tylko otworzyć z podziwu jape...

 

Aha i oczywiście każdy emcz naprawdę tak wygląda :> Ronaldinho dostaje piłkę i cały czas robi sztuczki :> Nie dajmy się zwariować. Jak ma być symulacja to symulacja a nie arkadówka :> Ja nie ejstem Giovani który dostaje gówno i cieszy jape, gdy widzi graficzną FIFE w której bramkarz broni pigułe z metra stojąc na lini bramkowej, w której biegnąc sam na sam nie mam praktycznie wyboru gdzie chcę umieścić piłkę. Ja podziękuje.

 

Kolejna świetna sprawa- zmieniono zmianę znacznika zawodnika. Tym razem jest pełny manual, już nie doświadczymy debilnych zmian komputera gdy zmienia nam się na innego zawodnika niż chcemy. Tym razem nawet po podaniu musimy wcisnąć przycisk w innym wypadku zawodnikiem tym będzie sterował komputer.

 

No i szybkie wznowienia gry w końcu działają jak należy nawet komputer z nich korzysta O_o. Gdy piłka wyleci za linię końcową możemy szybko wznowić 5 ale tzreba uważać bo nie wszyscy zawodnicy przeciwnika zdąrzyli się cogfnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...