Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Zainstalowałem grę i mam problem. Bo ten filmik na początku się zacina. Dźwięk jest ale obraz nie idzie Potem gdy powinno być menu nie mam tła tylko jest czarne ale między opcjami mogę przeskakiwać. Chyba potrzebne są jakieś sterowniki ale nie wiem za bardzo jakie. Mam kodeki Klite czy coś w tym stylu najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Dzięki. Zainstalowałem grę i mam problem. Bo ten filmik na początku się zacina. Dźwięk jest ale obraz nie idzie Potem gdy powinno być menu nie mam tła tylko jest czarne ale między opcjami mogę przeskakiwać. Chyba potrzebne są jakieś sterowniki ale nie wiem za bardzo jakie. Mam kodeki Klite czy coś w tym stylu najnowsze.

A jakiego masz PC?

Odnośnik do komentarza

Konami nie kłamie - to, że nie wspiera tych kart to nie znaczy, że nie uruchomisz na niej gry, ale to znaczy, że oni nie gwarantują, że będzie działać poprawnie, oraz, że nie możesz liczyć na pomoc techniczną z ich strony w przypadku problemów z ich grą na tej karcie :)

Odnośnik do komentarza

Ale nie każdy może ściągać z rapidshare.

 

 

 

@wesol

 

U mnie notorycznie wyskakuje, że ściągam już jakiś plik w danym momencie (mimo że tego nie robię) i download jest zablokowany. Nie znam się na tym ale to chyba przez 'kablówkowe' IP czycośtam.

Odnośnik do komentarza

nie ma ograniczeń czasowych , można sciągać plik po pliku ... co nie zmienia faktu że w danym momencie można pobierać tylko jedno zródlo. No i w przypadku gdy lokalna sieć ( powiedzmy 50ciu uzytkowników ) jest przypisana pod jeden numer IP , wystarczy że jeden zacznie download , to reszta niestety takiej możliwości nie ma , i to pewnie twój przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Nie napisałeś do jakiej gry. PES6? PES2008?

Do PES6 jest na dzień 31 sierpnia, więc pewnie z tej nocy transferów nie ma. Autorstwa nikanora

http://rapidshare.com/files/141568652/KONA...y_KANO.rar.html

Do 2008 nie widzę nowego. Ale poszukaj na board.issonline.pl

 

Mógłbym Cie poprosic o reupload? Np. na sendspace.pl?

Skoro nikt się jeszcze nie pofatygował by to zrobić :)

http://www.sendspace.pl/file/PLTTMfYp/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...