Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

PES 08 poszedł w odstawkę, tyle bugów to nawet w FM nie ma :keke:

- bieg zawodników :co_jest:

- gwizdanie autów i rogów dla złej drużyny (np. podaję do mojego partnera, piłka po drodze odbija się od przeciwnika i wychodzi na aut a sędzie gwiżdże... na jego korzyść :doh!: )

- bramkarze... strzał w sam środek to prawie pewny gol, bo albo piłka przeleci obok ręki stojącego w miejscu bramkarza, albo ten odbije ją na bok... ale też do bramki :doh!:

- czasami piłkarz zamiast strzelać z pierwszej piłki... robi wślizg! (mam wślizg pod tym samym klawiszem co strzał)

- jeśli jako pierwszy kontroler ustawiona jest klawiatura, to po włączeniu gry trzeba ręcznie wczytywać OFa (przy padzie sam się wczytuje)

- zdarza się, że nie widać czy piłka wpadła do bramki... bo kamera zatrzymuje się przed nią! (przy kamerze z boku)

- no i gwóźdź programu: strzelam z 30m na bramkę, na drodze piłki stoi Krzynówek, myślę że odbije się od niego, ale nie, futbolówka radośnie przelatuje mu przez brzuch i wpada do bramki :o

 

Ogółem: żenada.

Odnośnik do komentarza
PES 08 poszedł w odstawkę, tyle bugów to nawet w FM nie ma :keke:

- bieg zawodników :co_jest:

- gwizdanie autów i rogów dla złej drużyny (np. podaję do mojego partnera, piłka po drodze odbija się od przeciwnika i wychodzi na aut a sędzie gwiżdże... na jego korzyść :doh!: )

- bramkarze... strzał w sam środek to prawie pewny gol, bo albo piłka przeleci obok ręki stojącego w miejscu bramkarza, albo ten odbije ją na bok... ale też do bramki :doh!:

- czasami piłkarz zamiast strzelać z pierwszej piłki... robi wślizg! (mam wślizg pod tym samym klawiszem co strzał)

- jeśli jako pierwszy kontroler ustawiona jest klawiatura, to po włączeniu gry trzeba ręcznie wczytywać OFa (przy padzie sam się wczytuje)

- zdarza się, że nie widać czy piłka wpadła do bramki... bo kamera zatrzymuje się przed nią! (przy kamerze z boku)

- no i gwóźdź programu: strzelam z 30m na bramkę, na drodze piłki stoi Krzynówek, myślę że odbije się od niego, ale nie, futbolówka radośnie przelatuje mu przez brzuch i wpada do bramki :o

 

Ogółem: żenada.

Heh, Gram już długo i nie mam takich błędów. :|

Odnośnik do komentarza

No ja długo nie gram, dlatego się nei wypowiadałem, ale na takie błędy tez nie trafiłem - znaczy się bieg dziwny jest, ale reszty nie zauważyłem.

No i zmień klawisz wślizgu - moim zdaniem to naturalne, że jak piłka jest daleko to wychodzi wślizg a nie strzał - w PES6 było to samo - ja mam wślizg na kółku i czasem zamiast wrzutki jak piłka odskoczyła i przeciwnik był blisko, wychdził wślizg.

Odnośnik do komentarza

Patch niewiele zmienia, poza tym, że paski strzału i długiego podania ładują się szybciej :]

 

Właśnie zagrałem mecz na wersji 1.1. Wynik 5:3, z czego cztery bramki wpadły między nogami bramkarzy, a drugie cztery po ich rękach :/

Niestety, dalej nie usunęli tego durnego buga z klawiaturą, przy każdym włączeniu gry muszę ręcznie wczytywać plik opcji i plik edycji (bo teraz są one rozdzielone).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wersja na PS2 prawie się nie różni od Pesa 6

 

Ohohoho różni się i to wiele :P Poprawione krycie, podwajanie już nie tak skuteczne, nie biegasz już sobie zawodnikiem wzdłuż pola karnego czekając aż przed pojawi się zawodnik na strzał, nie ma już tak dużo goli z rzutów rożnych, strzały z dystansu nie wchodzą tak często jak w 6, W eliminacjach do turniejów idzie grać takimi tuzami futbolu jak San Marino, Armenia itp :) Po demie PES-a 2008 (PC) poddałem się zupełnie :/ Jak w rok tak można spieprzyć gre :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...