Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty na jakiej karcie szpilasz? ;)

Na dziadku radeonie 9000, ale przed wydaniem pełnej wersji powinien być już nowy sprzęt :)

 

Millo, a Ty ile musiałeś mieć?

~4GB :-k

 

Tyle, że ja ją próbuję zainstalować na D. Mimo wszystko próbować na C??

Zainstalować ją możesz gdzie chcesz, ale najpierw gra się rozpakowuje/tworzy plik tymczasowy automatycznie na C.

Odnośnik do komentarza
Nie skomentuje że jak na arzie kilka razy wpuścił taką szmate z 30 metrów że Artur Boruc się kryje :)

Nom, Boruc się kryje :]

 

Jeśli chodzi o menu, to niezbyt mi przypadło do gustu. Rozumiem, że w pełnej wersji będzie takie samo rozwiązanie tylko zamiast dwóch opcji (Exhibition i Exit) będzie o kilka więcej? :-k Wolę stare menu :)

Ważne, że zmienili czcionkę, bo już mi się :rzyg: od niej chciało :]

 

Zauważyliście w wielu momentach podczas spotkania zawodnicy po prostu ślizgają się po murawie jak na tafli lodu? Kilka wślizgów miało dobrych kilka metrów, takie aż nienaturalnie długie były :roll:

Do tego przy biegu zawodnicy zamiast robić kolejne kroki po prostu przesuwają się jak pionki co najlepiej dostrzec na replayu...

 

No i to cholerne przenikanie :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Hmm, na kilkadziesiąt rozegranych meczy bramkarz raz wybił piłkę przed siebie i z metra dobił ją Sobis, a drugi raz ktoś tam uderzył w okno, a bramkarz wbił piłkę do bramki. To wszystko, a tutaj Kkamillo miał już tego więcej, a raczej tyle spotkań co ja nie rozegrał.

 

Smetek hmm, klawisze możesz zmienić tak więc czy to taki ważny minus, że czym innym się cofa? Oczywiście niepotrzebnie (bo np. na konsoli pozostało po staremu), ale nie przesadzajmy.

 

Dżukuś poprzednia cześć IMO nie była wcale mniej sterylna i też tak cukierkowato.

 

Co do powtórek. Nie przykładam do nich wielkiej uwagi, ale jakoś tak w 2008 w powtórkach akcja wygląda o niebo lepiej. Widać te ruchy nogą. Ach, miodzio. Aż chce się oglądać.

Odnośnik do komentarza

Tragedia. Gra totalnie drewniana, ruchy niektórych zawodników, szczególnie przy sprincie, są komiczne. W dodatku to, o czym wspominał kkamillo, czyli "ślizganie" się po murawie. I na koniec poziom trudności - top player, posiadanie piłki 60-40 dla mnie, zero strzałów i akcji przeciwnika. Mam nadzieję, że to jakiś kiepski żart :|

Odnośnik do komentarza

Wolne wykonujemy normalnie, tak jak w przypadku czesci 6 PES'a, czyli:

strzalka do przodu + kwadrat = bardzo mocne uderzenie (30m i wiecej)
kwadrat, po napelnieniu paska trojkat = mocny strzal (26-29m)
kwadrat = zwykle uderzenie (24-25m)
kwadrat, po napelnieniu paska krzyzyk = lekki, techniczny strzal (21-23m)
strzalka na dol + kwadrat = bardzo lekki, techniczny strzal (20m i mniej)
wiecej mozna znalezc w opcji Commands List w opcjach w czasie meczu.

Po rozegraniu kilknastu meczy moge stwierdzic, ze gra sie nie najgorzej, jednka na pewno spodziewalem sie czegos wiecej. Top Player nie jest taki trudny do pokonania nawet w meczu na 5 minut grajac Turcja na Francje. Dalej, jest kilka nowych zwodow, to na pewno na plus, symulowaniem faulu nie udalo mi sie wymusic ani jednego wolnego, nie wspominajac o karnym. A propos tych ostatnich - innowacja jest, ale dziwny kat kamery przeszkadza (przynajmniej mi) w zdecydowaniu jak bronic i strzelac. Natomiast fajnie, ze wreszcie mozna ustalic, ilu graczy jest w murze, tylko brakuje wyboru opcji kto bedzie w nim stal... Przechodzac do animacji graczy - ruchy (poza tragicznym sprintem i slizganiem sie graczy po boisku) wygladaja bardziej 'plastycznie', takze strzaly sytuacyjne. Ogolnie fajnie prezentuje sie fizyka futbolowki. Na pewno najwiekszy blad to interwencje bramkarzy - sprobojcie wkrecic pilke z rogu - bramkarz wbije ja sobie do bramki... To tyle na razie, wymagania kosmos, pozostaje mi delektowac sie 800x600 low, ale miejmy nadzieje, ze to demo to tylko wczesna beta, slabo zoptymalizowana, bo nawet na kompach z gf8800 na high w powtorkach da sie zauwazyc zwolnienia animacji. Mi osobiscie nie podoba sie jeszcze, ze wprowadzono oznaczenia z x360 zamiast jest tego z PS2 (powinni zrobic stricte po PC, a nie konwertowac z innych platform, ale widac ze nie chca sie wysilac bo i tak zbiara kase).

Odnośnik do komentarza

Gdzieś na forumach issonline czy pro evo widziałem wrzucone na rapidshare :-k

 

Poziom gry to jakieś nieporozumienie :lol: Na toplayer w takim samym wymiarze czasu spokojnie strzelał po 8, 10 goli w spotkaniu czego w PES6 nie było szansy zrobić :roll: Do tego praktycznie nie tracę bramek. Zachowanie rywali we własnym polu karnym jest kolejnym wielkim nieporozumieniem :|

Do dośrodkowań praktycznie nie skaczą, choć piłka przelatuje nad samymi głowami obrońców :doh!:

Na pewno to poprawią, ale, żeby znowu nie przegięli w drugą stronę... :roll:

Odnośnik do komentarza
ee tam nie jest zle choc te babole GK to moze byc problem :) w sumie i tak nie gram z komputerem tylko kolesiami wiec poziom kompa mnie generalnie nie interesuje no moze do sprawdzenia nowych graczy powolanych do kadry ;)

A jak ustawiłeś na dwóch, bo ja nie moge znaleść takiej opcji :(

nie ustawil, mowil o poprzednich wersjach PESa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...