Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie kupiel ale chyba sie skusze :) z tego co widzialem u kumpla BAL to dramat. Zreszta sam fakt ze mozna grac tylko w ataku albo pomocy swiadczy o braku dopracowania :/ tak trudno bylo dac mozliwość gry na srodku obrony albo na bramce :> ?

 

Sama rozgrywa jak na razie srednio mi sie podoba ;) zrypane strzaly z dystansu ;) albo ja nie potrafie :] generalnie w PES'a gram tylko i wylacznie z zywym przeciwnikiem wiec poziom gry komputera mnie nie kreci za bardzo ;) Za to bardzo podoba mi sie walka o gorne pilki :) nareszcie obrońcy potrafia zle wybic glowka, ot wyskoczyc do glowy z napastnikiem albo pod jego presja i wybijaja na rozne i w rozne strony :D Teraz pozostaje mi jeszcze znalesc odpowiedniego klocka w ataku zeby :) z wstepnych ogledzin Trezegol z Juve wyglada jak cyborg :] szkoda ze Oli Bierchoff juz nie gra ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam żadnych problemów z grą :)

Na razie grałem tylko BAL. Zacząłem jako CF w Rodzie Kerkrade, w okienku zimowym przeszedłem do Volendam. Tam było dość łatwo przebić się do składu. Do końca sezonu strzeliłem 11 bramek.

Im więcej strzelałem bramek tym więcej podań dostawałem. Trzeba po prostu dobrze się ustawiać, rzadko udaje się wyskoczyć zza obrońcy do podania "na dojście".

Jedno mnie denerwuje: AI graczy komputerowych (po obu stronach) jest tak żenujące, że czasami odechciewa się grać.

Odnośnik do komentarza
ależ można być defensorem chytry.gif

 

tak :o a to koles ma w pape strzala bo powiedzial ze nie mozna :D

 

Nie można być defensorem, najbardziej defensywna pozycja jaką można wybrać to wysunięty boczny obrońca / cofnięty skrzydłowy, w środku natomiast defensywny pomocnik. Tak to u mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ta gra to są jaja jakieś.

Już online pominę milczeniem, ale do jasnej cholery gram sobie w BAL i mnie wyrzuca do windowsa! Akurat wtedy gdy zaczęło mi dobrze iść. Próbowałem naprawić sejwa narzędziem od Gamingaccess, ale po tym jak go użyłem to we wszystkich drużynach wszyscy zawodnicy grają jako bramkarze! :o

 

Konami poleciało w kulki ze wszystkimi graczami. Jaja jak berety, oszukali nas jednym słowem.

Odnośnik do komentarza

Gram na 1024:768, najwyższe detale itd i problemów nie ma, moze to jest wyjście.

Ogólnie żałuję wydanych pieniędzy, w porównaniu do demka FIFY 09 prezentuje się kiepsko. Uważam, że popełniłem błąd, trzeba było łapać za EA ;).

Grałem w poprzedniczkę KONAMI i mi się bardzo podobało, liczyłem, że wiele się zmieni, oczywiście na dobre, a tutaj dupa ;). Pierwszy sparing i wygrywam 4:0, poziom professional, mecz Inter-Milan, czyli należy wywnioskować, ze silnik gry nie uległ zmianie. Parady bramkarzy to nadal dno, wyglądają co najmniej śmiesznie. Nie zmieniły się też podania, nadal są silne i dokładne, co akurat w porównaniu z FIFĄ bije rywala na głowę ;). BAL, zagrałem póki co 2 mecze, ale średnio mi się to podoba, tryb Zostań Gwiazdą lepszy, ponieważ możemy w dowolnym momencie prosić o piłkę, to my decydujemy czy zostanie zagrana górą, czy dołem. W PESie jak już podadza, to tylko po ziemi :|.

I jak ktoś wspominał menu to zło!

Odnośnik do komentarza

W BAL też można prosić o piłkę :| 2x R2

Denerwuje mnie wolny rozwój zawodnika: w połowie 2. sezonu mój zachowuje się tak samo jak na początku kariery :|

I w związku z tym zadziwia mnie coś innego - pomimo słabych umiejętności mój napastnik strzela bardzo celnie. Dwa razy strzeliłem gole z rogu pola karnego, raz trafiłem w poprzeczkę... piętką :keke: Pomijam to, że piłka leci jak po uderzeniu Roberto Carlosa.

Odnośnik do komentarza
Podobno pomóc może przestawienie rozdzielczości na 1024:768 :-k

 

Tylko, że ja nie po to kupowałem kompa, żeby w gry nextgenowe grać na 1024x768.

 

@Baron

Jak strzelasz dużo goli na Professionalu to proponuję się przerzucić na Top Player.

Nie ma to jak nie grać na najwyższym poziomie i narzekać, że gra jest za łatwa.

 

Co do porównania z Fifą to nie do końca się zgodzę, że PES wypada blado.

Grałem w nową Fifę i nie dograłem meczu do końca tak mnie irytowała, ale może dlatego, że jestem zatwardziałym fanem ProEvo.

W 2008 nie grałem w ogóle, główne właśnie przez skopany online i parę drażniących mnie rzeczy. Tego roku demko mnie urzekło.

Ale jak się okazuje była to straszna pomyłka.

 

Jeśli Konami nie wyda patcha, a raczej nie wyda, bo nigdy nie wydało to będzie to naprawdę nabijanie klienta w butelkę i robienie z ludzi idiotów.

 

Królem niestety albo stety wciąż pozostaje PES 6.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...