Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwość i dobre występy na pozycji jaką objąłeś. Jeśli atak to wiadomo przepustką są gole, jeśli pomoc to asysty, itp. Wiadomo.

Dobre występy w rezerwach czy tam treningowych spotkaniach dadzą efekt. Najpierw może ławka, a potem jakieś ogony w pierwszym składzie. Przecież masz zaledwie 17 lat :>

 

Mnie BAL nie przypadł do gustu :roll:

Spróbowałem i pewnie coś jeszcze poszpilam, ale kilka rażących niedociągnięć zniechęca...

 

Symulacja gry kolegów, gdy siedzimy na ławce czekając na swoją szansę wygląda marnie, bardzo marnie. dobrze, że można to przyspieszyć, ale po chwili nie mam ochoty tego oglądać i czekam na skinienie trenera patrząć w murawę...

Do tego zdarza się, że przez całe symulowane spotkanie nie ma nawet jednego faulu/rożnego/autu. Miałem kilka takich przypadków.

 

Pomysł dobry, ale wykonanie moim zdaniem słabiutkie.

Odnośnik do komentarza

Ja do meczowego składu załapalem się na 10 kolejkę, a zadebiutowałem w 11 :-k

Ustawiłem się jako SS, lepsze to niż FC, bo tam w ustawieniu drużyny z jednym napastnikiem osamotnienie totalne. Jedno miejsce w ataku i aż 6 napastników (oczywiście mój był nie tylko najmłodszy, ale również najsłabszy), więc i tak szybko udało się załapać.

 

Brak podań to normalka, wszyscy marudzą na ten problem.

 

Jak się naciśnie C na klawiaturze to zawodnik prosi o podanie.

Mimo tego przycisku koledzy wolą kręcić kółeczka wokół własnej osi lub cofać się pod własne pole karne. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...