Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

J gram wa RWF. Po pierwszym sezonie w de grafschap, przetransferowalem sie do psv, tam mam miejsce w pierwszym skladzie i lepiej mi idzie, jestesmy pierwsi w lidze. W miedzyczasie zostalem wybrany do jedenastki europy i swiata, za poprzedni sezon:) Generalnie jest jeden maly problem, sa 4 ligi (abcd), ktore u mnie odpowiadaja francuskiej, holenderskiej, wloskiej i angielskiej, dopiero teraz odkrylem, ze nie mam szans by zagrac w Barcelonie:( Zal mi torche tej kariery, wiec nie bede zaczynal od poczatku, wiec celuje teraz w Manutd.

Odnośnik do komentarza
No i trafiłem jako winger do ManCity :P Poziom amateur, zobaczymy jak mi pójdzie tym razem :P

Na amateur zawodnicy drużyny przeciwnej nie poruszają się po boisku :P

 

Tjaaa, dla totalnych laików takich jak ja nawet tryb amateur jest wymagający :] .

No, może ciut przesadziłem, ale ja dopiero uczę się pad obsługiwać :D .

Odnośnik do komentarza

no ja juz w 4 sezonie jestem liderem srodka pola Newcastle :) najwiecej asyst i bramek w ekipie. Strzelam roznie, czesto z roznych glowa, bywa ze zza pola karnego kasliwym strzalem :) asysty zaliczam najczesciej z dosrodkowania na glowe Viduki albo na dobieg do Owena czy Martinsa :) pykam tez w reprezentacji Rumunii ale tam narazie z lawki wchodze :) ogolnie fajnie ale nie mam ofert z lepszych klubow :D fakt ze w lidze walczymy o mistrza ale z checia bym pogral sobie w jakiejs ekipie z wielkiej 4 ewentualnie do seria A chcialbym isc :D a ty dostaje oferty z Hull, WBA czy Pompey :keke: najbardziej wkurzaja mnie moje drewna na obronie jak sobie chca pilke na klate przyjmowac i im odskakuje na 5 metrow zamiast z bani walic :/ gram na MC, gramy 3 MC najczesciej gram tego najbardziej z przodu :) poziom przedostatni chyba profeszjonal :) czas chyba zmienic :D statsy juz ciekawe no i mam zaznaczone ze jestem plejmejker :)

Odnośnik do komentarza

Nowy patch od Konami, dodaje brakujących piłkarzy i wszystkie transfery np Kezmana do PSG, Robinho do City, Sheva do Milanu, Berba do United, di Michele do WHU, Quaresma do Interu, Gudjohnsen w Barcie itd itd http://dl.konami-europe.net/PES2009Patch120.zip

 

English

 

Patch Notes

 

Time of Release: 5/11/2008

 

* Additional Option in the Legends Lobby: There will now be an "Upload" feature where players can upload footage of themselves playing in "Legends"

- Top Menu -> Legends -> [become a Legend Data Load] -> Select server -> Select any lobby

* Additional Option in the Legends Lobby: The new "Theatre of Legends" feature will allow players to view the uploaded footages mentioned above.

- Top Menu -> Legends -> [become a Legend Data Load] -> Select server -> Select any lobby

* Additional Option in System Settings: A new "Download" option will be added so players can download any new In-Game Content available.

- Top Menu -> System settings

 

Please be made aware that sometimes, during installation, the process may appear to have stalled with the window status shown as "not responding" for a few minutes.

 

However, we would like to ask you to wait for the installation to resume rather than to retry or abort as the installation is in progress even when the above symptoms occur.

 

We would like to thank you in advance for your patience and understanding.

 

Po wgraniu patcha włączamy grę, wchodzimy w SYSTEM SETTINGS i DOWNLOAD i ściągamy łatkę. Kitserver na razie nie współpracuje z tą łatką ale pewnie jutro wyjdzie nowy.

Odnośnik do komentarza
Mnie denerwuje zbyt duża ilość strzałów w ponad poprzeczką. Zdarza się tak, że jestem kilka metrów od bramki. Lekko uderzam piłkę, a ta leeeci w trybuny.

Być może to nie wina gry, tylko braku umiejętności. Niemniej jednak jest to ciut denerwujące.

To chyba jest problem już od kilku wersji PESa. Choć w tym trzeba mieć wyjątkowo idealną pozycję, żeby oddać dobry strzał.

Odnośnik do komentarza

Konami znowu dało dupy :/ 31.10 wypuścili patch na PS3 po czym szybko go zdjęli. Przełożyli wydanie łatki na dziś. Widzę, że zrobili to samo tylko w wersji na PC, PS3 nie doczekało się patcha :| Specjalnie ostatnio nie grałem czekając na dziś, myślałem że patch poprawi choć trochę online i nastawiałem się na szpil po sieci. :/

żal.jp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...