Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dlatego zadośćuczynienie przestępstwa powinno być na tyle duże, by nie opłacało się tak robić. Myślę, że zwrot ponad 5-krotności ukradzionej kwoty spełnia to kryterium, przynajmniej dla mnie.

 

 

Żeby się nie opłacało tego robić należało by to uzależnić nie od ukradzionej kwoty, tylko posiadanego majątku (nie jest takie proste do obliczenia, ale przyjmijmy taki model). Jeśli 400 zł to 10% miesięcznych dochodów pokrzywdzonego, to analogiczny procent (może być *5) miesięcznych dochodów powinien być zabrany krzywdzącemu.

 

(Oczywiście zapewne żaden złodziej nie ma miesięcznych dochodów, ale chyba obraz jest jasny ;))


 

Ha! A to ciekawe.

 

Bo to tak naprawdę nie jest rugby. To jest rugby league i jest osobną dyscypliną, która ma trochę wspólnego z rugby, a trochę z futbolem amerykańskim (ale powstała przed nim :P). W tę dyscyplinę gra się głównie w północnej Anglii, Australii i Nowej Zelandii, oraz trochę w południowej Francji, reszta świata to właściwie amatorzy.

 

Ale polecam, bo ja lubię oglądać.

 

 

 

O, chyba pójdę w sobotę na mecz rugby.

 

A jaki?

 

O Gabe, Gabe, Gabe Ty lubisz angielską repreze rugby? :D

 

 

Kilku zawodników lubię, a co? :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale kilometrów najeździłem! I kota przywiozłem :keke: Jestem kurwa pojebany.

A co na to fretki :>

 

Drogi Janku,

 

fretki już do tej pory żyją z jednym kotem i dogadują się dobrze, bawią, ganiają, dają się czasami lekko pogryźć i odgryźć też potrafią się. Drugi kot nie zrobi różnicy.

 

Pozdrawiam,

Twój timon

 

 

To życzę im dużo zdrowia i szczęścia w beztroskich zabawach ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ej, kto był w jakichś escape roomach? Są jakieś uniwersalne wskazówki na co trzeba zwracać uwagę? Jakieś standardowe myki, które się powtarzają?

 

Za 40min wchodzę do escape roomu, który zrobili u nas w biurze w jednym z pokojów, i to jest w ramach takiej serii konkurencji i zależy mi na wygranej, bo póki co moja drużyna jest liderem :> Więc każda rada będzie cenna :D

Odnośnik do komentarza

no ale widzisz to w programie na oficjalnej stronie PS?

 

flashscore, program mowi co innego

Ej, kto był w jakichś escape roomach? Są jakieś uniwersalne wskazówki na co trzeba zwracać uwagę? Jakieś standardowe myki, które się powtarzają?

 

Za 40min wchodzę do escape roomu, który zrobili u nas w biurze w jednym z pokojów, i to jest w ramach takiej serii konkurencji i zależy mi na wygranej, bo póki co moja drużyna jest liderem :> Więc każda rada będzie cenna :D

 

warto dokladnie wszystko otwierac, ogladac, patrzec, macac(najlepiej kolezanki w ciemnosci), kazdy nowo znaleziony przedmiot niekoniecznie od razu jest wskazówką do kolejnej najbliższej skrytki, może przydać się później, często zagadki mają kilka części, nie zawsze rozwiązanie najprostsze jest najlepsze... nie ma jakiś podstawowych wskazówek

Odnośnik do komentarza

1,5h i Win10 stoi. Wszystkie pliki i dane zachowane :>.

1,5h? Sporo.

 

U mnie tez dziala od kilku dni. Prawde powiedziawszy nie widze miedzy nim a 7 specjalnej roznicy.

 

Z problemow pojawil sie jeden - komputer nie chce sie polaczyc z Galaxy S5 przez usb.

Odnośnik do komentarza

Hawk, Mauricz mi odpisał na maila, bo chyba mnie o to pytałeś kiedyś jak dobrze pamiętam...

 

Niby spore koszty, ale jak na jego autorytet to nie jest to wiele więcej niż zapłaciłem u tej swojej... Jedna wizyta 200zł kosztuje, kolejne 80zł, a dieta dla chorych 480złna 14 dni, kolejne 300zł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...