Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście pojebani. Nakurwiłem tyle plusów że się skończyły i Pulas nie dostał :/ Chuje!


Popkorn się sypie od wczoraj wieczorem. Czekam na jeszcze kilka perełek, bo mój faworyt na razie z dala :keke:

 

Ech żałuję, że nie było mnie wcześniej :roll: O pedałach wiem sporo, bo często patrze na CR :keke:


Ogólnie poprowadzenie rozumowania: zabity ksiądz przez islamistę -> komisja europejska się tym nie zajmuje -> za to zajmie się Polską -> politycy lewicy na codzień walczą z Kościołem, a oczekują od niego rozwiązania problemów uchodźców ->Mateusz Kijowski porównuje islamski terroryzm do chrześcijańskiego i do działania PiS. Niesamowite salto logiczne zrobili ;)

Ej właśnie po tym reportażu zjebałem mamę, że ma takich gówien nie oglądać, bo to mindfuck :o

Odnośnik do komentarza

 

Takoz zareagowalismy.

Cóż za odwaga!

 

No i nas wyklal, nazwal zdrajcami etc. Revvolucjonisci wykleci - to brzmi dumnie. Bardzo nam z tego powodu bylo wszystko jedno. Postanowilismy zaryzykowac i nie dosc, ze przyjezdzalismy na klasze do Kalisza, to jeszcze na Twoj slub sie pofatygowalismy. Zyjemy.

Odnośnik do komentarza

IMO teraz juz nigdzie nie ma wiarygodnych zrodel. Wszyscy pisza byle co, zeby tylko miec klikniecie.

E tam, to dość popularna bzdura. wiarygodne źródła są, trzeba tylko wiedzieć które, bo faktycznie clickbaitów jest od chuja. Ale jak np. Di Marzio albo Bouhafsi coś reportują to w zasadzie zawsze jest coś na rzeczy, generalnie kto wie a kto nie wie zależy od klubu. Jeżeli chodzi o rzeczy związane z United to jest świetny przewodnik https://www.reddit.com/r/reddevils/wiki/transfer-reliability-guidetrzeba też wziąć poprawkę na to, że wiarygodność się zmienia (choć ta lista jest dość aktualna), np. ~2 lata temu Mark Ogden był bardzo wiarygodny jeżeli chodzi o Man Utd, Sky sports jeszcze niedawno mogło stawać w szranki z BBC, obecnie ich wiarygodność zdecydowanie spadła (poza tak naprawdę chyba tylko tą dwójką dziennikarzy, których wymieniłem na początku). Oczywiście naiwnością byłoby uważać, że wszystko co mówi dziennikarz się spełni, bo czasem zepsuty faks może zadecydować o tym, że nie dojdzie do jakiegoś transferu, ale nieuczciwie jest twierdzić, że nie ma wiarygodnych źródeł na podstawie raków typu sport bible czy inne lad biblie, bo są.

Odnośnik do komentarza

 

 

Takoz zareagowalismy.

Cóż za odwaga!

No i nas wyklal, nazwal zdrajcami etc. Revvolucjonisci wykleci - to brzmi dumnie. Bardzo nam z tego powodu bylo wszystko jedno. Postanowilismy zaryzykowac i nie dosc, ze przyjezdzalismy na klasze do Kalisza, to jeszcze na Twoj slub sie pofatygowalismy. Zyjemy.
Zdrajcy ideałów. Jak mogliście?!
Odnośnik do komentarza

 

 

Takoz zareagowalismy.

Cóż za odwaga!

 

No i nas wyklal, nazwal zdrajcami etc. Revvolucjonisci wykleci - to brzmi dumnie. Bardzo nam z tego powodu bylo wszystko jedno. Postanowilismy zaryzykowac i nie dosc, ze przyjezdzalismy na klasze do Kalisza, to jeszcze na Twoj slub sie pofatygowalismy. Zyjemy.

 

Zapomniałeś tylko dodać, że już nie jesteście znajomymi ;) Ale tak to wszystko się zgadza :D

Odnośnik do komentarza

 

Kurde jakoś ekstremalnie długo. Wydawało mi sie że został tylko kawałek

 

Do końca tego roku mają skończyć odcinek od Zambrowa do Mężenina. Do lipca 2017 mają zrobić od Mężenina do Jeżewa i od Zambrowa do granicy województwa. I to będzie wszystko jeśli chodzi podlaski odcinek. Jeśli chodzi o mazowiecki, to w następnym roku mają połączyć Marki z Radzyminem, a do jesieni 2018 zrobić od Wyszkowa do granicy województwa.

 

dzięki, dla mnie styknie, Marki łatwo objechać, wiec moga byc i 2020. i chyba nie Marki z Radzyminem a S8 z Warszawy :P

Odnośnik do komentarza

 

Ale kilometrów najeździłem! I kota przywiozłem :keke: Jestem kurwa pojebany.

A co na to fretki :>

 

Drogi Janku,

 

fretki już do tej pory żyją z jednym kotem i dogadują się dobrze, bawią, ganiają, dają się czasami lekko pogryźć i odgryźć też potrafią się. Drugi kot nie zrobi różnicy.

 

Pozdrawiam,

Twój timon

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...