Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, żeby Legia jeszcze jakieś transfery przeprowadziła w tym oknie.

Niko odejdzie to napastnik się przyda, no chyba że Kuchy na dziewiątce (ktoś to wczoraj w studio C+ sugerował)

BTW - Łudogrec może zamieszać w Lm w tym rok, obehrzałem full mecz i sa mocni. A niektórzy chcieli na nich wpaść :p

Odnośnik do komentarza

Keith, przyda się, tylko jakoś nie do końca wierzę w to, że Legia przed zamknięciem okienka dopnie transferu kogoś przydatnego.

 

Edyta podaje, że Legia interesuje się Radoviciem, Wszołkiem i Hugo Vieirą.

Wszołka propsuję, tylko na co im kolejny skrzydłowy?

zainteresowania Radoviciem zupełnie nie kapuję, bo z Zagłębiem nie pokazał nic ciekawego..

mogli pomyśleć o Stępińskim, chociaż jestem ciekaw czy Niko zrezygnuje z gry w LM

Odnośnik do komentarza

Kolejny? A ilu mają dobrych do gry? A Wszołek to byłby jednak skok jakościowy względem Kucharczyka.

to nie trzeba było ściągać Langilów, Aleksandrowów, którzy szału nie robią :P strata kasy, przynajmniej dla mnie

i zgadzam się, że Wszołek byłby najlepszy

Odnośnik do komentarza

 

Keith, przyda się, tylko jakoś nie do końca wierzę w to, że Legia przed zamknięciem okienka dopnie transferu kogoś przydatnego.

 

Edyta podaje, że Legia interesuje się Radoviciem, Wszołkiem i Hugo Vieirą.

Wszołka propsuję, tylko na co im kolejny skrzydłowy?

zainteresowania Radoviciem zupełnie nie kapuję, bo z Zagłębiem nie pokazał nic ciekawego..

mogli pomyśleć o Stępińskim, chociaż jestem ciekaw czy Niko zrezygnuje z gry w LM

 

Na razie to podobno Hull zrezygnowalo z Nikolicia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...