Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa A: PSG, Arsenal, Basel, Ludogorets
Grupa B: SLB, Napoli, Dynamo Kijów, Besiktas
Grupa C: Barcelona, Manchester City, BMG, Celtic
Grupa D: Bayern, Atletico, PSV, Rostów
Grupa E: CSKA, Bayer 04, Tottenham, AS Monaco
Grupa F: Real, BVB, Sporting, Legia
Grupa G: Leicester, FC Porto, Club Brugge, Kopenhaga
Grupa H: Juventus, Sevilla, Lyon, Dinamo Zagrzeb

Nie ma jakiejś mega grupy śmierci. Na pewno walka będzie w F pomiędzy BVB a Sportingiem, w G to wszystko może się wydarzyć, tak samo w E.

Odnośnik do komentarza

Jakie jest rekordowe zwycięstwo w LM? Bo w tej grupie Legii mogą paść nowe.

 

Jeśli chodzi o fazę grupową:

 

Liverpool - Besiktas 8:0 (2007/08)

Real - Malmo 8:0 (2015/16)

 

Licząc całą historię to Dinamo Bukareszt wygrało 11:0 z Crusaders z Irlandii Północnej w 1973.

Odnośnik do komentarza

Trzeba powiedzieć, że Rumuni się znakomicie bronią. Od początku drugiej połowy żelazne 3-5-2, dyscyplina i wzorowa organizacja. West Ham bez Payeta nie ma żadnego pomysłu, jak ich otworzyć.


Bilić to jednak chuj, nie trener. Wiedziałem to od początku. Moja predykcja jest taka, że Payet zacznie odcinać kupony, a West Ham maksymalnie 9 miejsce.


No i West Ham, na swoim nowym pięknym stadionie, wypierdala z LE. Eurowpierdol część I.

Odnośnik do komentarza

Trzeba powiedzieć, że Rumuni się znakomicie bronią. Od początku drugiej połowy żelazne 3-5-2, dyscyplina i wzorowa organizacja. West Ham bez Payeta nie ma żadnego pomysłu, jak ich otworzyć.

Bilić to jednak chuj, nie trener. Wiedziałem to od początku. Moja predykcja jest taka, że Payet zacznie odcinać kupony, a West Ham maksymalnie 9 miejsce.

No i West Ham, na swoim nowym pięknym stadionie, wypierdala z LE. Eurowpierdol część I.

rok temu też odpadli i chyba z tym samym zespołem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...