Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

@Kaczy odnośnie minusa

nie byłoby tam problemu gdyby faktycznie tylko stał Matip i Janssen na niego nacierał, ale Matip ewidentnie trzymał Janssena obiema rękoma do momentu, kiedy piłka była wystarczająco daleko by bramkarz złapał ją pierwszy - to zdecydowanie kwalifikuje się jako faul

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi z katalońskim podejściem, ale przy obecnych przepisach dużo sędziów podejmuje decyzje o spalonym na czuja przez co pojawia się sporo błędnych. Kwestia tego czy pozycja Lallany w jakikolwiek sposób go premiowała względem obrońcy.

Odnośnik do komentarza

Katalońskie podejście "z duchem gry"? Spalony to spalony IMO, nawet jeżeli o rozmiar buta.

Daniel Róża :D no i właśnie, Liverpool siadł, Spursi zaczęli tworzyć sobie okazję.

Lovren chyba nie utrzymał linii spalonego (sądząc po pasach trawy).

no wlasnie nie, wg wytycznych sedziowie spalone na styku powinni puszczac na korzysc druzyny atakujacej

Odnośnik do komentarza

Prawdę powiedziawszy mi to wyglądało na większego spalonego niż powtórki wykazały (kwestia tempa akcji), więc jeżeli sędzia widział to tak samo musiał celowo wstrzymać się przed gwizdnięciem spalonego w momencie, kiedy widział, że jest. Nie widziałem tych wytycznych ale jeżeli są takie jak piszesz, to wydają mi się mocno kontrintuicyjne. Niech już wejdą powtórki to będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...