Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Maniac, mam pomysł. weź rzuć lure'a u siebie w knajpie, trenerzy Pokemon wstąpią do Ciebie, aby złapać je wszystkie, a przy okazji coś zjedzą.

A co to jest lure? :keke: Myślę, że jednak trenerzy Pokemon w zdecydowanej większości mieszczą się w przedziale wiekowym 10-15 lat (chociaż są wyjątki, jak widać na forum), a to nie jest grupa docelowa :keke:

 

BTW. już 75 ofiar i kolejne 45 osób w stanie krytycznym.

Odnośnik do komentarza

Skoro uderzyli po Euro, to są wciąż cienkimi Bolkami. Trzeba jednak ultraislamistom wytoczyć wojnę, a nie organizować marsze i wstawiać sobie tła flag w avatarach.

Jakby nie byli słabi to toczyliby wojnę a nie zamachy. A jak zamachy, to ofiary liczylibyśmy w dziesiątkach tysięcy a nie w dziesiątkach. Ich celem jest wzbudzanie strachu. To dlatego ataków nie ma w momencie gdy wszyscy się go spodziewają tylko w momentach w których się o nich zapomina. A wojna to nie rozwiązanie bo wszystkich nie zabijesz. A to, czy centrum operacyjne mają w Syrii, czy w innym kraju to nie jest wielka różnica.
Odnośnik do komentarza

 

Maniac, mam pomysł. weź rzuć lure'a u siebie w knajpie, trenerzy Pokemon wstąpią do Ciebie, aby złapać je wszystkie, a przy okazji coś zjedzą.

A co to jest lure? :keke: Myślę, że jednak trenerzy Pokemon w zdecydowanej większości mieszczą się w przedziale wiekowym 10-15 lat (chociaż są wyjątki, jak widać na forum), a to nie jest grupa docelowa :keke:

 

BTW. już 75 ofiar i kolejne 45 osób w stanie krytycznym.

 

 

Właśnie masa graczy to ludzie w wieku 25-30, którzy pamiętają hajp na pokemony gdy byli w podstawówce. To w sumie serio dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
A co to jest lure? :keke: Myślę, że jednak trenerzy Pokemon w zdecydowanej większości mieszczą się w przedziale wiekowym 10-15 lat (chociaż są wyjątki, jak widać na forum), a to nie jest grupa docelowa :keke:

 

Wątpię, aby Pokemony, które prześcigają w popularności Snapchata lub Twittera, docierały przede wszystkim do młodych :) To właśnie jest ten strzał w dziesiątkę. Grają zarówno ci, którzy pamiętają lata 90-te, jak i ci najmłodsi, którzy są ciekawi tematu i chłoną wszystko, co popularne w danym momencie.

Odnośnik do komentarza

 

Maniac, mam pomysł. weź rzuć lure'a u siebie w knajpie, trenerzy Pokemon wstąpią do Ciebie, aby złapać je wszystkie, a przy okazji coś zjedzą.

A co to jest lure? :keke: Myślę, że jednak trenerzy Pokemon w zdecydowanej większości mieszczą się w przedziale wiekowym 10-15 lat (chociaż są wyjątki, jak widać na forum), a to nie jest grupa docelowa :keke:

 

W Katowicach jeszcze nie spotkałem gości w przedziale 10-15 lat chodzących z komórkami, za to tabuny ludzi w moim wieku lub wyraźnie starszych.

Myślę więc, że się bardzo mocno mylisz w swojej ocenie.

 

A ten pomysł beeresa jest naprawdę do rzeczy. Wczoraj poszliśmy z dziewczyną na obiad i wychodząc z knajpy zobaczyliśmy, że w pobliskim ogródku ktoś rzucił lure. Po ~15 minutach cały ogródek, ok. 10 stolików, był zapełniony ludźmi gapiącymi się w smartfony i łapiącymi pokemony. Jeden lure w sklepie kosztuje chyba 5 zł, a ziomek sprzedał kilkanaście piw.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...