Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem że humor "informatyczny" może być taki bekowy, wczoraj ustawilismy w pracy tskiemu wkurzającemu dyspozytorowi najmniejszą czułość myszki i ledwo tłumiąc rechot patrzyliśmy, jak się chłopina trudzi żeby przejechać kursorem z jednego końca ekranu na drugi :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Ty się dużo zmieniłeś przez ten czas :)

 

Btw obejrzałem wczoraj Zwierzogród i generalnie film jest bardzo spoko i momentami zajebiście śmieszny, ale chyba za dużo czytam Hawkeye'a i Vamiego. Główna bohaterka na początku pokazuje fajną postawę typu pierdol stereotypy i podążaj za marzeniami, ale gdy już trafia do Zwierzogrodu i zostaje policjantką to używając pozycji siły, grożąc kontrolą skarbową i posiłkując się nielegalnym podsłuchem bezlitośnie szantażuje małego przedsiębiorcę.

 

Film spoko, ale niestety przeładowany lewacką propagandą :(

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Ty się dużo zmieniłeś przez ten czas :)

 

Btw obejrzałem wczoraj Zwierzogród i generalnie film jest bardzo spoko i momentami zajebiście śmieszny, ale chyba za dużo czytam Hawkeye'a i Vamiego. Główna bohaterka na początku pokazuje fajną postawę typu pierdol stereotypy i podążaj za marzeniami, ale gdy już trafia do Zwierzogrodu i zostaje policjantką to używając pozycji siły, grożąc kontrolą skarbową i posiłkując się nielegalnym podsłuchem bezlitośnie szantażuje małego przedsiębiorcę.

 

Film spoko, ale niestety przeładowany lewacką propagandą :(

Zgodnie z teorią, że kto za młodu nie był socjalistą ten na starość będzie skurwysynem to dobrze, że dzieciom pokazują lewactwo :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...