Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

Liczyłem na mniej głosów :-k

No a teraz czas na spłatę obietnic wyborczych :P Wszyscy widzieli, co obiecałeś w zamian za głosy :P
Spłata tylko miała być przy dostaniu się do MT :P
Odnośnik do komentarza

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

Liczyłem na mniej głosów :-k

 

jaka szczerość :lol: Mniej głosów to ja dostałem w wyborach poprzednich chyba :-k jak Gacek i Hawkeye nie wiedzieć czemu mnie nominowali.

Polacy, na przykładzie wyboru dokonanego przez użytkowników witryny forumcm.net udowadniają, że nie są gotowi by podjąć ryzyko i podjąć niezbędne działania zmierzające do polepszenia swojej sytuacji. Boimy się zmian wciąż wciskając władzę w te same, brudne łapska, na które tak często przychodzi nam narzekać. W Polsce wciąż panuje poddańcza kultura polityczna, a niekiedy i zaściankowa. Jak długo przyjdzie nam czekać na diametralne zmiany i rozbicie betonowego muru przyjdzie nam czekać do kolejnego odcinka kolejnych wyborów.

czy to jest cytat z Vamiego?

Odnośnik do komentarza

Poszedłem na zakupy i wymyśliłem. Będzie schab pieczony podany na plackach z bobu i polany musem z czerwonej porzeczki.


 

 

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

Liczyłem na mniej głosów :-k
No a teraz czas na spłatę obietnic wyborczych :P Wszyscy widzieli, co obiecałeś w zamian za głosy :P
Spłata tylko miała być przy dostaniu się do MT :P

 

Takiego zastrzeżenia nie było :P

Odnośnik do komentarza

O, właśnie się dowiedziałem, że mnie ktoś nominował :P

 

I nawet dostałem kilka głosów. Jednak mój nick został źle zapisany w ankiecie i to najprawdopodobniej zabrało mi 3 głosy, albo dodało 5, bo ludzie nie wiedzieli, że oddają swój głos na mnie :-k

Odnośnik do komentarza

O, właśnie się dowiedziałem, że mnie ktoś nominował :P

 

I nawet dostałem kilka głosów. Jednak mój nick został źle zapisany w ankiecie i to najprawdopodobniej zabrało mi 3 głosy, albo dodało 5, bo ludzie nie wiedzieli, że oddają swój głos na mnie :-k

Raczej dodało :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Nowy rząd Mod team i tak nie zakładałby nowych Maryń terminowo, więc po co zmieniać? :P

widzę kolezdy z tęskniliście się za Legiunią.

Zauważyłem właśnie, że były nieprawidłowości w głosowaniu. Powinniśmy powtórzyć.

 

 

spoko, spoko, zaczniemy od eurowpierdolu dla Cracovii przy nastepnej Maryni

O, właśnie się dowiedziałem, że mnie ktoś nominował :P

 

I nawet dostałem kilka głosów. Jednak mój nick został źle zapisany w ankiecie i to najprawdopodobniej zabrało mi 3 głosy, albo dodało 5, bo ludzie nie wiedzieli, że oddają swój głos na mnie :-k

przepraszam, ale wzrok już nie ten :prof:

Odnośnik do komentarza

Poszedłem na zakupy i wymyśliłem. Będzie schab pieczony podany na plackach z bobu i polany musem z czerwonej porzeczki.

 

 

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

Liczyłem na mniej głosów :-k

No a teraz czas na spłatę obietnic wyborczych :P Wszyscy widzieli, co obiecałeś w zamian za głosy :P
Spłata tylko miała być przy dostaniu się do MT :P

 

Takiego zastrzeżenia nie było :P

 

Było. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie nowe Gwiezdne Wojny. Film przyzwoity. Nie byłem nigdy fanem SW i po tym filmie również nie zostanę, ale oglądało się przyjemnie. Natomiast muszę również powiedzieć, że wymyślenie dubbingu do takiego filmu to zupełnie idiotyczny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...