Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie wystarczy, że Belgia pokona Szwedów, a Węgrzy Portugalczyków?

Jak Belgia pokona Szwecję, to jest opcja, że Irlandia pokona Włochy (którzy pewnie już się będą oszczędzać) i wtedy Irlandia będzie miała więcej punktów od Albanii. W drugim przykładzie - faktycznie tak, chociaż ryzykowna teza, że Węgrzy wygrają.

 

Ogólnie wszystko jest możliwe, nie odbieram szans Albanii, ale dość dużo tych warunków.

Odnośnik do komentarza

W tej chwili za Albanią są : Portugalia, Czechy i Szwecja. Trzy kraje, a żeby Albania grała dalej to dwa z nich nie mogą ich wyprzedzić. Szwedzi grają z Belgią i raczej przegrają, wtedy też Irlandia nie może wygrać z Włochami.

No i druga sprawa - albo Węgrzy wygrywają z Portugalią (nie wiem co przy remisie, tyle samo pkt Portugalia co Albania). No i remis Czechów z Turkami też im daje pierwszeństwo, ewentualne wygranie Turków to ta sam sprawa co przy remisie Portugalii.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza połowa G7 nawet wyrównana, pod koniec GSW dali radę odskoczyć na +7, co jak na ten mecz wydaję się sporą przewagą :] (chyba największa w meczu)

 

Green pieczętuje MVP w przypadku zdobycia tytułu przez Warriors, ma już 5/5 za 3, jest bardzo aktywny, naładowany energią i dobrze wykorzystuje błędy w obronie Cavs. Jeśli kryją go blisko to wjeżdża na kosz i oprócz punktów to wymusza faule, albo po zrobieniu zasłony odskakuje na obwód i robi swoje.

 

W Cavs mądrze LeBron, IMO super dzisiaj Love, Irving ma tylko pojedyncze momenty.

 

Do tego Curry 3 faule, z czego jeden (ten ostatni) był jakimś żartem ze strony sędziów, chyba nie spodobały się komentarze po ostatnim meczu obozu Stepha i chcą się odegrać :P

Odnośnik do komentarza

Co się działo w 3Q to ja nawet nie... Najpierw Cavs robią run i nie tylko odrabiają straty, ale również zbudowali przewagę na +8 (Uncle Drew ogarnął), później Warriors wzięli się w garść i jest +1 dla nich przed ostatnią kwartą w sezonie. Będzie końcówka. :)

Odnośnik do komentarza

Cavs wygrali i raczej zasłużenie.

 

Warriors dali im wrócić z 1-3, a teraz w tym meczu, w czwartej kwarcie, szczególnie w końcówce, zagrali niesamowicie głupią koszykówkę. Curry w ostatnich minutach podejmował same złe decyzje. Te rzuty fajnie wyglądają jak trafia, ale jak nie trafia... to stają się tylko głupimi rzutami :] W tej decydującej akcji Irving go ograł zupełnie bez wysiłku, to wyglądało jak na treningu.

 

Za to James, chyba tylko ta jedna akcja w ataku (jak nie trafił z ~3 m.) była na minus. Tak wtedy kiedy było trzeba to się stawił. A ten blok na Iggym przy remisie... wow. IMO właśnie to zagranie, obrona Love'a na Currym, kiedy rzucił cegłę i trójka Irvinga dały Cavsom tytuł. Wolałbym inne zakończenie, ale cóż, bywa :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Albania jedną nogą w 1/8 :D

Przesadzasz. Z 3 punktami prawdopodobnie nie wejdą.

 

 

 

Albania jedną nogą w 1/8 :D

???

 

nie wejda z 3 pkt.

 

 

No to zobaczymy :P Z trzecich miejsc nie wchodzą tylko dwie drużyny. Jedna będzie z grupy E. To jestem na 99% przekonany. Druga się trafi w D lub F.

 

oczywiscie jest to mozliwe, ale zwaz na to jaki bilans bramkowy maja Albanczycy. biorac pod uwage, ze pewnie wiecej druzyn z 3 miejsc bedzie mialo 3 pkt nie wrozy im to dobrze, a na pewno nie na tyle dobrze zeby mowic o byciu jedna noga w 1/8. ;)

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy Strejlau kiedykolwiek powiedział jakiś żart, czy kiedykolwiek się zaśmiał, czy pozwolił sobie na chwilkę luzu.

Poza kamerą to bardzo sympatyczny i pogodny człowiek. Byłem kiedyś obok takiego luźnego wywiadu (na dyktafon), którego udzielał mojemu kumplowi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...