Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

 

Ma ktoś jakąś wykładnię wg której sędziowie decydują o odgwizdaniu zagrania ręką? Na tym turnieju z połowa z tych nieodgwizdanych wydawała mnie się ewidentnych. A tę u Austriaka, którą wybłagał Ronaldo, bym puścił...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

 

Ma ktoś jakąś wykładnię wg której sędziowie decydują o odgwizdaniu zagrania ręką? Na tym turnieju z połowa z tych nieodgwizdanych wydawało mnie się ewidentnych. A tę u Austriaka, którą wybłagał Ronaldo, bym puścił...

No wygląda tak jakby odgwizdywał to co zauważy i wykłócą. Bo to co zagwizdał przy Ronaldo to jak dla mnie chuj nie ręka a po chwili puścił przy narożniku portugalczyków taką według mnie ewidentniejszą.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie wierzę w sukces Portugalii, a i CR nei jest w nieziemskiej formie by pociągnąć cały zespół. Odkąd pamiętam Portugalczycy z problemami wygrywali ze słabszymi od siebie, więc nie widzę większych szans na tej imprezie. Mają w grupie zaskakujących Islandczyków, rzetelnych Austriaków, z którymi wydaje mi się, że będą mieć spore problemy, a i Węgrów też bym tak łatwo nie skreślał. Na papierze może się wydawać, że to dla nich łatwa grupa, ale rzeczywistość to zweryfikuje i mam nadzieję, że się nie mylę.

dziękuję, dobranoc :D

Odnośnik do komentarza

Meksyk bezradny w starciu z Chile. 0-2 do przerwy i zero gry. Chyba chcieli tylko wyjść z grupy i tyle. Z kolei Chile wygląda jak zespół, który może obronić tytuł.

No i półfinał USA-Argentyna zapowiada się fenomenalnie. W sumie, to potencjalne Kolumbia-Chile nie gorzej :D

Odnośnik do komentarza

3-0, Sanchez 49', zieew ;)

Chile ma tylko taką skuchę, że Vidal się wykartkował i nie zagra w półfinale.


4-0, oby skończyli przed 6:00, bo wtedy chyba nie można pokazywać w TV takich brutalnych scen :-k


5-0 przed 60', jaki gwałt. I to w sumie u siebie Meksyk jest tak masakrowany, bo mecz jest rozgrywany w Kalifornii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...