Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie mogę cały czas zrozumieć dlaczego taki piłkarz jak Hamsik przez te wszystkie lata nie zagrał w jakiejś lepszej lidze :-k

Bo w Neapolu jest pol-bogiem i jest ustawiony do konca zycia. Jak ktos ogladal Gomorre to na pewno zwrocil uwage, ze w kilku mieszkaniach ktore byly pokazywane, obok zdjecia Papieza albo Jezusa, stalo zdjecie Hamsika.

 

 

Poza tym, "w jakiejś lepszej lidze" w kontekście gry w Serie A, to też przesadzone postawienie sprawy. Obecnie może w dołku, ale to nadal mocna i prestiżowa liga, a zabrzmiało to, jakby całą karierę spędził w Belgii czy jakiejś Szwajcarii, a nie w klubie, w którym błyszczał Maradona.

Odnośnik do komentarza

 

 

Anglicy cisną jak Barca :D

Dokładnie, tak samo bezproduktywni i nudni. Koszmar. Podtrzymuję że grupa C to najsłabsza grupa na tym EURO
chyba f jest jeszcze gorsza

 

No tak to 2 najsłabsze co napisałem wyżej, mam nadzieję że Węgrzy i Portugalczycy odpadną jak najszybciej. Z Islandczykami za to sympatyzuję, bo to fajna historia.

Odnośnik do komentarza

Spróbujmy policzyc :) Przed Albanią bedziemy zawsze w tabeli 3 miejsc.

Przede wszystkim musielibyśmy przegrać z Ukrainą i Irlandia Pln musi wygrac z Niemcami. I to jeszcze w odpowiednim stosunku bramek (Niemcy nie moga przegrac wyzej od nas)

Jeśli Polska i Niemcy przegraja po 1-0, jestesmy w tabeli 3 miejsc za Słowacją.

 

Dzisiaj Czesi musieliby wygrac z Turkami, Chorwacja nie przegrac z Hiszpania wyzej niz my (przy bramkowych wynikach z roznica 1 bramki tez by byla dodatkowa rozkmina, ale nie utrudniajmy na ten moment). W innej sytuacji, wyprzedzamy D3

 

W grupie E Irlandia musialaby wygrac z Włochami (przy naszym 0-1 musza wygrac 3-0). Szwecja-Belgia dla nas bez wiekszego znaczenia (praktycznie w kazdym wyniku w malej tabelce ktos bylby przed nami)

 

W grupie F Wegry nie moga przegrac wyzej niz my, a w meczu Islandia-Austria nie moze pasc remis lub Austriacy musieliby wygrac 2 bramkami

 

 

Mam nadzieje, ze nie namieszalem :P Duzo tej matematyki i wystarczy, ze choc jedna z tych rozkmin sie nie zadzieje,matematycznie bedziemy miec awans.

Odnośnik do komentarza

 

http://firsteleven.com/aktualnosci/409,znamy-sklad-polakow

 

Takim składem wyjdziemy, info pewne ;).

Mi wyskakuje, że podana strona nie istnieje...

 

Bo ten geniusz wstawił do linku na koniec spację, przez co nie działa. Wystarczy ją usunąć i mamy informację:

 

Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec - Milik, Zieliński, Kapustka - Lewandowski

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...