Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Panowie jestem w szoku.

Bristol Rovers chce za zawodnika, którego wartość wynosi 22 tysiące euro, 86 milionów euro :D To już chyba lekkie przegięcie :D

Chyba, że na złość zawodnikowi taką kwotę ustalili ;)

http://i.imgur.com/cuJ3Gfq.jpg

Po pierwsze- gość nazywa się Gosling- pewnie brat Ryan`a ;) Po drugie- masz oryginał? :keke:

Przegięcie z cenami już dawno jest. Wiadomo, że za jakieś gwiazdy, czy gwiazdy drużyny mogą sobie liczyć, ale za jakiś nołnejmów wystawionych na sprzedaż w drużynie rezerw, który ma wartość 50 tys.€ i rok do końća kontraktu chcą 950 tys.€ - żenua.

 

 

Nie, mam pirata :P

Prowadziłem negocjacje i początkowo chcieli 180 tysięcy euro. Po jakimś czasie cena urosła do takiej jak na screenie. Może wkurzyli się, że za chciałem go wyciągnąć za 80 tysięcy ;)

 

Wiem, że nie masz :P

A mnie już denerwuje 16-ka. Nie umiem w nią grać. Dopóki nie wymyślą kiler taxy, to chyba sobie podaruję ;) Pierwsza część sezonu jakotako. W drugiej już znacznie słabiej.

I denerwują mnie środkowi obrońcy- jakbym ich nie ustawiał i nie kombinował, to przynajmniej raz w meczu napastnik rywala wchodzi między dwóch OŚ jak w masło. :/

 

 

 

sprobuj tej taktyki:

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-16-tactics/351959-devastator.html

 

lub tej:

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-16-tactics/352536-%5B16-2%5D-vancos-flat-433-suk-sam.html

Odnośnik do komentarza

 

@ karols87 - mam obie :] To samo bywa.

 

Po rzucie rożnym strzeliliśmy chyba tylko jedną bramkę na prawie 30 meczów :)

To z tego co u mnie było, to ze 3 mecze i już chyba 3 bramki po rogach ;)

 

Czekam na Twój przepis na rogi :)

 

Nie mój ;)

Odnośnie obrony jeszcze - w zasadzie nie ma znaczenia ta taktyka i zawodnicy. Trochę mnie to zniesmaczyło. Tak samo, jak notorycznie bramkarze, którzy po złapaniu piłki wychodzą za linię końcową a sędzia nic.

Odnośnik do komentarza

gra ktos w trybie touch?w pogoni siedlce dostalem tylko 3 juniorow, w tym trybie tak jest czy to tylko dlatego ze mam slaby klub?

 

ps MaKK po pierwszym sezonie awansowalem do T-mobile

W tym trybie jest sporo ograniczeń, ilość juniorów też jest zdaje się ograniczona. IMo to dobry tryb na urządzenia mobilne.

Odnośnik do komentarza

no właśnie ja lubię wyszukiwać talenty i szkolić własnych wychowanków i nie wiem jak to wygląda w FMT...a tak swoją drogą, można uczyć zawodników gry na nowej pozycji?

Nie wiem, jak jest w FMT, ale normalnie można nauczyć zawodnika nowej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Ale już o tym było mówione - drużyny czasem rzucają ceny na odczepnego. To było i w 15 gdzie za grajka wartego 10mln żądały po 80 mln. Na zasadzie "płać, albo wypierdalaj" ;)

 

Nic nie zauważyłem takiego z OŚ, aczkolwiek na razie grałem jedynie Valencią i Atletico ;)

 

Po jakimś czasie wrócili do ceny 150 tysięcy euro. Chyba byli na mnie wkurzeni ;)

Odnośnik do komentarza

Zgodzi się na to i na to. Jak chcesz tylko wypożyczyć to dlaczego miałbyś dać dyrektorowi instrukcję sprzedaj za 50% ceny?

 

Panowie, potrzebuję porady od tęgich głów, którzy lubują się w patologicznych ligach i zawodnikach.

Ja zazwyczaj grywałem w 1, 2 maksymalnie 3 klasach rozgrywkowych, jednak podjąłem się wyzwania dużo cięższego niż dotychczas. Chce zagrać karierę bazując tylko i wyłącznie na swoich wychowankach. Przeczekałem rok na bezrobociu i podjąłem prace w beniaminku Segunda B (3 klasa rozgrywkowa) "Sanse". Miałem do dyspozycji 11 zawodników mocno odbiegających poziomem od reszty stawki, przepowiadano mi rychły spadek w otchłanie niegrywalnej Trecera Division, a ja na złość wszystkich awansowałem do Segunda.

Problem jaki się pojawił jest taki że nikt z mojej 11 nie zgodził się na przedłużenie kontraktu, i w 2 klasie rozgrywkowej zostałem z kolejnymi 11 wychowankami, wygenerowanymi parę miesięcy wcześniej. Już poprzednia kadra bardzo mocno odstawała od reszty, jednak moi nowi wychowankowie to jest po prostu czysta patologia. Piłkarze na oko 10-20 CA w lidze w której 100 to standardzik. Długo wahałem się czy awansować czy lepiej oddać barażowy mecz, zdecydowałem jednak że zastrzyk finansowy z przeskoku do wyższej ligi pomoże mi rozbudować bezę treningową. Zastrzyk wpłynął - 500k, ale żeby spełnić wymogi licencyjne trzeba było zamontować krzesełka na moim 2000 stadionie, na co zarząd zaciągnął pożyczkę 1mln euro...Więc mój plan diabli wzięli. Problem polega na tym żebym teraz nie został zwolniony. Bardzo chętnie spadnę z powrotem do 3 ligi, jednak chciałbym utrzymać posadę. Pan prezes oczekuje ode mnie walki o utrzymanie, jakiej nie jestem w stanie mu zapewnić znanymi mi środkami. Przed sezonem rozegrałem 7 sparingów ze słabszymi drużynami z mojej oraz niższej ligi, wszystkie przegrywając różnicą 5-9 bramek. Poszukuję więc sposobu na jak najniższe wymiary kar. Czy ktoś szanownego grona grał z jakimikolwiek "sukcesami" taktykami opartymi o powstrzymanie? Jak by to miało wyglądać? w sparingach testowałem powstrzymanie z 5 obrońcami i 2 defensywnymi pomocnikami, 4 obrońcami i 3 defensywnymi pomocnikami, jednak przeciwnicy wbijali mi gole jak przedszkolakom na szkolnym boisku, po równie szkolnych zazwyczaj błędach mojej defensywy, która przegrywała sytuację 3vs9 we własnych polu karnym. Na czym oprzeć taktykę bazującą na powstrzymaniu? upchać więcej "destroyerów" czy więcej "holderów" w pomocy? a może jakoś to balansować? Totalnie nie mam pomysłu jak do tego podejść, a dodanie nowego menagera po zwolnieniu mnie raczej odbierze mi przyjemność z "czystej gry" więc nie wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza

Zastrzyk wpłynął - 500k, ale żeby spełnić wymogi licencyjne trzeba było zamontować krzesełka na moim 2000 stadionie, na co zarząd zaciągnął pożyczkę 1mln euro...Więc mój plan diabli wzięli.

 

Ja już opierdziel za finanse dostałem i ponoć na celownik skarbówki trafiłem tylko, dlatego, że moje Getafe B awansowało i też musiało zamontować krzesełka tyle, że za 700 tysięcy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...