Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Skład z kozaków mi ten frajer od seniorów wyczyścił do dna, a ogórki zostawił więc w nowym sezonie też pewnie będę spore baty zbierał :( Teraz to aż się boję w Adelante grać. Mimo wszystko nie grałbym na jak najmniejszy wymiar kary bo na powstrzymywaniu to zawsze sporo bramek traciłem.

Odnośnik do komentarza

Zgodzi się na to i na to. Jak chcesz tylko wypożyczyć to dlaczego miałbyś dać dyrektorowi instrukcję sprzedaj za 50% ceny?

 

Panowie, potrzebuję porady od tęgich głów, którzy lubują się w patologicznych ligach i zawodnikach.

Ja zazwyczaj grywałem w 1, 2 maksymalnie 3 klasach rozgrywkowych, jednak podjąłem się wyzwania dużo cięższego niż dotychczas. Chce zagrać karierę bazując tylko i wyłącznie na swoich wychowankach. Przeczekałem rok na bezrobociu i podjąłem prace w beniaminku Segunda B (3 klasa rozgrywkowa) "Sanse". Miałem do dyspozycji 11 zawodników mocno odbiegających poziomem od reszty stawki, przepowiadano mi rychły spadek w otchłanie niegrywalnej Trecera Division, a ja na złość wszystkich awansowałem do Segunda.

Problem jaki się pojawił jest taki że nikt z mojej 11 nie zgodził się na przedłużenie kontraktu, i w 2 klasie rozgrywkowej zostałem z kolejnymi 11 wychowankami, wygenerowanymi parę miesięcy wcześniej. Już poprzednia kadra bardzo mocno odstawała od reszty, jednak moi nowi wychowankowie to jest po prostu czysta patologia. Piłkarze na oko 10-20 CA w lidze w której 100 to standardzik. Długo wahałem się czy awansować czy lepiej oddać barażowy mecz, zdecydowałem jednak że zastrzyk finansowy z przeskoku do wyższej ligi pomoże mi rozbudować bezę treningową. Zastrzyk wpłynął - 500k, ale żeby spełnić wymogi licencyjne trzeba było zamontować krzesełka na moim 2000 stadionie, na co zarząd zaciągnął pożyczkę 1mln euro...Więc mój plan diabli wzięli. Problem polega na tym żebym teraz nie został zwolniony. Bardzo chętnie spadnę z powrotem do 3 ligi, jednak chciałbym utrzymać posadę. Pan prezes oczekuje ode mnie walki o utrzymanie, jakiej nie jestem w stanie mu zapewnić znanymi mi środkami. Przed sezonem rozegrałem 7 sparingów ze słabszymi drużynami z mojej oraz niższej ligi, wszystkie przegrywając różnicą 5-9 bramek. Poszukuję więc sposobu na jak najniższe wymiary kar. Czy ktoś szanownego grona grał z jakimikolwiek "sukcesami" taktykami opartymi o powstrzymanie? Jak by to miało wyglądać? w sparingach testowałem powstrzymanie z 5 obrońcami i 2 defensywnymi pomocnikami, 4 obrońcami i 3 defensywnymi pomocnikami, jednak przeciwnicy wbijali mi gole jak przedszkolakom na szkolnym boisku, po równie szkolnych zazwyczaj błędach mojej defensywy, która przegrywała sytuację 3vs9 we własnych polu karnym. Na czym oprzeć taktykę bazującą na powstrzymaniu? upchać więcej "destroyerów" czy więcej "holderów" w pomocy? a może jakoś to balansować? Totalnie nie mam pomysłu jak do tego podejść, a dodanie nowego menagera po zwolnieniu mnie raczej odbierze mi przyjemność z "czystej gry" więc nie wchodzi w rachubę.

Chodzi o to, że w instrukcji dla dyrektora nie ma opcji "wypożycz". Jest tylko "sprzedaj". A mi zależy tylko na wypożyczeniu zawodnika

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, w sumie nie korzystałem z nowych opcji dyrektora. Zawsze robię wszystko sam, albo zlecam robienie wszystkiego jemu:D

Wypożycz go sam. Sam zadecydujesz do jakiego klubu. Warto zwracać uwagę na to jaką ma bazę treningową, czy liga jest grywalna i jaką będzie miał konkurencje na swojej pozycji. Jak będzie to robił ktoś za ciebie, to zgodzi się na wszystkie propozycje, zważając tylko na finanse.

Odnośnik do komentarza

 

 

Macie pomysł na killer rogi? :D

U mnie to działa całkiem nieźle: Prawe & Lewe rzuty.

 

 

Bramek póki co nie ma, ale stwarzamy większe zagrożenie :)

 

uja tam. im wiecej wysokich w pk tzm lepiej.. ustawienia rogów i fk to indywidualna sprawa zespolu dostosowana do mozliwosci i warunkow fiz. pierdu pierdu

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Macie pomysł na killer rogi? :D

U mnie to działa całkiem nieźle: Prawe & Lewe rzuty.

 

 

Bramek póki co nie ma, ale stwarzamy większe zagrożenie :)

 

uja tam. im wiecej wysokich w pk tzm lepiej.. ustawienia rogów i fk to indywidualna sprawa zespolu dostosowana do mozliwosci i warunkow fiz. pierdu pierdu

 

 

Hm, wiesz lepiej jak wygląda gra mojej drużyny? Ok :D

Odnośnik do komentarza

 

Steam was unable to sync your files for Football Manager 2016 with the Steam Cloud

 

If you have launched this application from another computer, your application settings and/or progress may not be in sync with what is stored in the Cloud. If you launch the application now, you may lose those changes or progress

 

 

Taki pojawił się u mnie komunikat. Co to za błąd i czy da się w ogóle grać w grę ?

 

EDIT : Po jakimś czasie od nowa uruchomiłem grę i powyższy komunikat już się nie pojawił. Zobaczę, jak to dalej będzie wyglądać. Mam nadzieję, że gra będzie się prawidłowo zapisywać, bo zdaje się, że tego właśnie tyczył się ten komunikat

Odnośnik do komentarza

 

 

Steam was unable to sync your files for Football Manager 2016 with the Steam Cloud

 

If you have launched this application from another computer, your application settings and/or progress may not be in sync with what is stored in the Cloud. If you launch the application now, you may lose those changes or progress

Taki pojawił się u mnie komunikat. Co to za błąd i czy da się w ogóle grać w grę ?

 

EDIT : Po jakimś czasie od nowa uruchomiłem grę i powyższy komunikat już się nie pojawił. Zobaczę, jak to dalej będzie wyglądać. Mam nadzieję, że gra będzie się prawidłowo zapisywać, bo zdaje się, że tego właśnie tyczył się ten komunikat

 

komunikat dotyczy save w chmurze i potencjalnego braku synchronizacji miedzy oboma urzadzeniami i chmura. pojawia sie nawet jak odpaisz save na drugim kompie, wylaczysz bez zapisu, cloud czasami swiruje i daje taki komunikat
Odnośnik do komentarza

Ostatnio denerwowało mnie, że nie potrafię grać, zrobić dobrej taxy do FM16. Wczoraj na chwilę przysiadłem zacząłem grać Wrexham. Dostawałem baty na swoim ustawieniu takim nie symetrycznym 4-2-3-1. W akcie desperacji poustawiałem polecenia drużynowe na takie, których nie spotkałem w innych taktykach i sam nigdy nie używałem. I dziwnym trafem... coś drgnęło :D

Zacząłem wygrywać. Polecenia dziwne (z tych, co pamiętam) - gramy na aferę, wrzutu ze skrzydła, w pole karne, itd. Reszty nie pamiętam już. Eee, pewnie przypadek- pomyślałem.

Gram dalej i dalej dobrze. Później odpaliłem Real i dalej idzie. Niższa liga hiszpańska- też się sprawdza, IV liga Szkocka- działa.

Śmieszkowa taktyka. Nie pokażę jej, bo lad mnie wyśmieje, że nic nie pasuje w niej :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio denerwowało mnie, że nie potrafię grać, zrobić dobrej taxy do FM16. Wczoraj na chwilę przysiadłem zacząłem grać Wrexham. Dostawałem baty na swoim ustawieniu takim nie symetrycznym 4-2-3-1. W akcie desperacji poustawiałem polecenia drużynowe na takie, których nie spotkałem w innych taktykach i sam nigdy nie używałem. I dziwnym trafem... coś drgnęło :D

Zacząłem wygrywać. Polecenia dziwne (z tych, co pamiętam) - gramy na aferę, wrzutu ze skrzydła, w pole karne, podania bezpośrednie itd. Reszty nie pamiętam już. Eee, pewnie przypadek- pomyślałem.

Gram dalej i dalej dobrze. Później odpaliłem Real i dalej idzie. Niższa liga hiszpańska- też się sprawdza, IV liga Szkocka- działa.

Śmieszkowa taktyka. Nie pokażę jej, bo lad mnie wyśmieje, że nic nie pasuje w niej :kekeke:

 

A kto to jest lad?

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Steam was unable to sync your files for Football Manager 2016 with the Steam Cloud

 

If you have launched this application from another computer, your application settings and/or progress may not be in sync with what is stored in the Cloud. If you launch the application now, you may lose those changes or progress

Taki pojawił się u mnie komunikat. Co to za błąd i czy da się w ogóle grać w grę ?

 

EDIT : Po jakimś czasie od nowa uruchomiłem grę i powyższy komunikat już się nie pojawił. Zobaczę, jak to dalej będzie wyglądać. Mam nadzieję, że gra będzie się prawidłowo zapisywać, bo zdaje się, że tego właśnie tyczył się ten komunikat

 

komunikat dotyczy save w chmurze i potencjalnego braku synchronizacji miedzy oboma urzadzeniami i chmura. pojawia sie nawet jak odpaisz save na drugim kompie, wylaczysz bez zapisu, cloud czasami swiruje i daje taki komunikat

 

Ale to nic poważnego ? Bo jak już wspomniałem, po krótkim czasie znów odpaliłem grę i tego komunikatu już nie było, a wszystko się prawidłowo zapisało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...