Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Warto.

Wysyłanie w regiony to jedno. Jak chcesz zwiększyć wiedzę, to zatrudnij sobie scoutów z różnych krajów lub z jak największą wiedzą nt. innych krajów.

To samo dotyczy też trenerów, fizjo itd.

Sprawdź sobie np. gościa Romeo Jozak, mniej więcej o taką wiedzą chodzi. Są to pojedyńcze przypadki, ale można takich znaleźć.

Do tego wiedza rośnie, jeśli dany pracownik jest znany, ma dużą reputację i ma sporo innych znanych zawodników / trenerów w osobach ulubionych. Przejmuje tak jakby wiedzę od tych ludzi.

No i ciśnij zarząd o kluby filialne (najlepiej te, które mają jak najlepszą bazę treningową) z innych krajów, też to powoduje wzrost wiedzy o świecie.

Odnośnik do komentarza

@Wujek Przecinak

 

Bahrajn zgłosił się po Ciebie jeszcze w ostatniej lidze, czy już jesteś po awansie?

Sami przyszli, czy wysyłałeś cv-ki, gdzie się dało? :D

 

Gram w południowej Conference, ostatnia liga. Sam wysyłałem zgłoszenia :D

Zgłosiły się do mnie Wietnam. Filipiny i Bahrajn :D

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem silnik jest ten sam.

 

Włączenie dodatkowych lig, jako grywalnych, jakoś uaktywnia inne kluby na rynku transferowym, tak by od nas chciały kupować zawodników, czy nie ma to znaczenia?

Z moich obserwacji włączenie lig zmienia rynek transferowy. Jest większy i lepszy przepływ grajków między klubami w różnych ligach.

Odnośnik do komentarza

 

jaka najlepiej ustalic baze tzn ilosc zawodnikow?ustwailem ponad 110tys i teraz dlugo mi szuka zawodnikow, jaka ilosc bedzie optymalna?

przed rozpoczeciem gry jak wybierasz ligi masz gwiazdki, zobacz ile masz dla obecnych ustawien, zmniejsz ligi(i zarazem pilkarzy) i bedziesz mial porownanie

 

Tylko pamiętaj, iż ilość gwiazdek nie zawsze jest prawdziwa w stosunku do dobrych ustawień i płynności. Czasem pokazuje np. 2 gwiazdki (więc tak sobie) a gra i tak idzie bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie mogę złożyć oferty bezpośrednio piłkarzowi, któremu pozostało 5 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu, tylko najpierw muszę rozmawiać z jego klubem ? Przecież zgodnie z przepisami zawodnik, któremu pozostało sześć miesięcy do wygaśnięcia kontraktu, może podpisać umowę z innym klubem, bez konieczności wyrażania zgody przez jego obecną drużynę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...